Skocz do zawartości

Moja pierwsza praca!


murgal
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

quirm, powiem Ci, że to klikanie jest porównywalnie ciężkie do pracy fizycznej :P

 

To Ty musisz być strasznie zmęczony. Skoro jakiego tematu nie otworzę, to Blood wyskakuje :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graty oczywiście.

ale po co zakładać temat, że ma się pracę? teraz praca raz jest raz nie ma. Też ostatnio dostałem pracę, na miesiąc co prawda, ale jak za każdym razem miałbym pisać nowy temat, że mam pracę, i każdy napisałby taki temat, to nikt by tego nie czytał, bo 9/10 tematów dotyczyłaby właśnie tego.

Jawa Robby 50 ==> Yamaha XT 600E ==> Honda CB 900F Hornet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ta młodzież idzie do przodu... 18-latek pisze mnie tu o jakimś programowaniu i projektach a ja mam problem ogarnąć obsługę dotykowego telefonu. Raz miałem w dłoni, już wiem że nie chcę takiego. :banghead: Ale wiem że informatycy mają lajtową robotę, siedzą na dupie cały dzień i coś tam klikają. :icon_mrgreen: Chociaż się nie namęczysz jak większość z Nas za młodości. Truskawki, rozładunek arbuzów, ulotki, łopata....

Tak jak masz małe pojęcie o obsłudze panelu dotykowego, tak też masz w przypadku tej branży :) . To takie polskie myślenie stereotypowe. Jednak lepiej wykonywać wysiłek fizyczny dla przyjemności.

Edytowane przez MSI

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Panowie, dzisiaj oficjalnie stałem się programistą api mobilnych na telefony z platformą android/iOS !

Chodź przyszłość wiążę z administracją sieciową i teleinformatyką, no ale zawsze jakieś doświadczenie ;)

 

Jestem z siebie dumny, co prawda zarobki jakieś nie powalające, ale jak na pracę po 2 godziny dziennie jest bardzo dobrze, na dodatek uczę się w liceum, dlatego firma headhunterska była nastawiona sceptycznie, ale się udało.

 

 

Salonie Kawasaki, czekaj na mnie! :icon_razz:

 

Graty, w tym wieku być programistą to jest coś. Zastanów się czy na pewno chcesz się przebranżawiać na administracje/sieci. Bo wiesz, jak coś sknocisz w programie to za chwilę poprawisz (albo w fazie testów wyjdzie), a jak ci się np. komendy w linuxie pomylą to wszystkie dane mogą polecieć do /dev/null :).

Edytowane przez soulreaver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym admini to często najgorzej opłacana działka, a momentami muszą się najwięcej nazapier**lać. No i dyżury świątek piątek... Przemyśl to.

ale jak wszystko działa to naboja się w miesiąc 50 leveli w lineage :D

 

Też zaczynałem na budowach i innych takich (jeszcze jak się uczyłem, po szkole biegałem podawać cegły czy sadzić drzewka u nowobogackich), no ale czasy się zmieniają to w sumie dobrze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...