Skocz do zawartości

No Budget Cup


qunio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@konrad1f: nic nie ma za darmo, i myślę, że nikt, kto chciałby w tym startować nie twierdziłby, że to ma być za free. Za free, to można kopa w dupę dostać. A i to też nie zawsze.

 

Jak dla mnie takie pomysły są świetne. Gdyby powstał tor w Pionkach, to byłyby dwa miejsca :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@konrad1f: nic nie ma za darmo, i myślę, że nikt, kto chciałby w tym startować nie twierdziłby, że to ma być za free. Za free, to można kopa w dupę dostać. A i to też nie zawsze.

 

Jak dla mnie takie pomysły są świetne. Gdyby powstał tor w Pionkach, to byłyby dwa miejsca :D

 

hehhe - popatrz na post Murgal-a

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma w zasadzie żadnego problemu aby "zorganizować" się w ramach istniejącej klasy PRETENDENT z jej skrótami regulaminowymi, a z oddzielną klasyfikacją. Sądzę, że Ojciec Dyrektor mógłby puścić w przyszłym sezonie taki twór, tak szkoleniowo, jaka będzie frekwencja to zadecyduje o przyszłości. Mówiąc za siebie, byłbym gotów za cztery miesiące :icon_razz:

Edytowane przez M a D a F a K a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja raczej nie łączył bym tego z pretendentami

oczywiście regulamin może po części bazować na regulaminie pretendentów - podobno w zeszłym roku była prowadzona klasyfikacja ale wcześniej klasyfikacji w pretendentach z założenia nie było

w pucharze no budget/youngtimer (zwał jak zwał) powinna być wg mnie normalna klasyfikacja i osobne (od pretendenta) biegi - chodzi o czasy jakie teoretycznie można wykręcić staruchem (aby wziąć udział w biegu trzeba chyba wykręcić na treningach kwalifikacyjnych jakiś konkretny czas? - a staruchem to może być trudne aby zrobić taki, który kwalifikowałby do biegu)

 

i zastanowiłbym się nad tym aby dopuścić dwuczęściowe kombi

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie w 2012 zrobi się luźno w TIME TABLE, wszystkie puchary markowe przestały istnieć, więc odbycie odrębnego biegu, będzie chyba ratunkiem dla organizatorów. Ja boję o co inne, patrz klasa 125 w br., praktycznie brak zgłoszeń. :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciężko z motocyklami w kl. 125

no bo jak walczyć cbr 125 (których zostało trochę po pucharze)z np. jakąś mito/nsr/rs-ką

zresztą - to, jak zabierano się za organizację pucharu młodzieżowego 125 nie zachęcało w ogóle do startu w tych rozgrywkach - nie wiadomo było czy będą rozwojowe (okazało się, że nie były)

 

no i 125tki ograniczał limit wieku zawodnika

 

jeszcze jeden plus pucharu staruchów - nawet osiągając wyniki w tej klasie nie trzeba by było potem "iść" do klas mistrzowskich jeśli się nie ma kasy na starty nowymi maszynami

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciężko z motocyklami w kl. 125

no bo jak walczyć cbr 125 (których zostało trochę po pucharze)z np. jakąś mito/nsr/rs-ką

zresztą - to, jak zabierano się za organizację pucharu młodzieżowego 125 nie zachęcało w ogóle do startu w tych rozgrywkach - nie wiadomo było czy będą rozwojowe (okazało się, że nie były)

 

no i 125tki ograniczał limit wieku zawodnika

 

Osobiści mogę naparzać nawet emzetką byleby było gdzie :icon_biggrin: Staruchem też można pojechać, chyba większość widziała to

 

Mam gsxr z 2000r ;), ale jakbym miał kupować to zx7r mi sie zawsze podobało. Kiedyś miałem YZF 750 taką jak na tym filmiku, ale wtedy jeszcze nie umiałem za bardzo pojechać to nie wiem czy to dobre było- chyba jednak było ;) Na torze jeździłem zx6r z 95r pretendencie, było całkiem hmm interesująco ;)

Edytowane przez qunio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli by ruszył taki puchar ja w sumie jestem nawet gotowy :icon_razz:

 

a jeśli taki puchar nie ruszy modyfikuję f3 pod gymkhanę :icon_biggrin:

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli już 3. chętnych jest :P

nie chcę się w żaden sposób deklarować ale postaram się w tej sprawie skontaktować z Jackiem Molikiem - skoro pomysły w zeszłym roku były to może coś da się ugrać

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli już 3. chętnych jest :P

nie chcę się w żaden sposób deklarować ale postaram się w tej sprawie skontaktować z Jackiem Molikiem - skoro pomysły w zeszłym roku były to może coś da się ugrać

Dawaj, dawaj do Ojca Dyrektora, jak tak dalej pójdzie to rzucę R6 w kąt i 250-tka stanie w priorytecie :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...