Skocz do zawartości

TE 410


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...

Odświeżę trochę temat. Mam pytanie do osób które miały styczność z tym moto. Jak wygląda sprawa awaryjności tych modeli? Czy mają jakieś wady nie do usunięcia. Mam na myśli 410 z końca lat produkcji. Skąd wynika stosunkowo niska cena tego motocykla?

Mika Ahola

1974 - 2012

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ze ciagle byly robione na starym silniku ktory juz nie byl tak konkurencyjny z innymi markami. Ja troche latalem fakt nie za wiele bo mocy mi brakowalo po przesiadce z 2t 300 :) Ale dla kogos kto lubi wycieczki enduro i czasami trudniejszy teren jest ok. Raz latalem po torze i dawal tez rade.. Wiadomo do typowych crossowek mu daleko :) Co do awaryjnosci po 98 ponoc juz pompka oleju jest ale nie we wszystkich modelach i sprawa slabego smarowania lozyskowania korby wyeliminowano. Moj ktory zakupilem byl dosc zadbany od starszego goscia.. wiec nie mialem z nim zadnych problemow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

jezdzilem huskami z poczatku lat 90 i na koniec taka TE 410 z 2000 roku , jest to najlepszy model ze wszystkich 4 suwowych ktore byly produkowane przedtem ! W tych motorach trzeba caly czas grzebac jezeli ktos niema ochoty i nieumie to niech w ogóle niekupuje husqvarny , wtedy japoniec taka Yamaha enduro 400 ccm czy cos lepiej wyjdzie , ale husqvarny sa wdziecznymi moto jezeli bedzie sie wystarczajaco dbac , i czesto wymieniac olej ;) Ja tak naprawde to juz zadnej wloskiej husqvarny niekupie , dlamnie huska jest do 1989 r ta prawdziwa szwedzka TE 510 :) jak ktos wie gdzie stoi w polsce taki 4 suw stary szwedzki prosze dac znac .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...