Skocz do zawartości

Wiosna 2012


mareks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Gdybyś miał jakiekolwiek pytania odnośnie miejsca, dojazdu, wszelkich informacji dotyczących Tychów - zapraszam, skontaktuję Cię z moim tatą - rdzennym Tychaninem??? Tychmenem czy jak? ;)

Tychowianinem? ;)

Wracając do tematu...dawniej odbywał się w Tychach, a dokładniej w Paprocanach Festiwal Muzyczny im. Ryśka Riedla "Ku przestrodze" (udało się raz dotrzeć motocyklem). Teraz festiwal ten przeniósł się do Chorzowa i odbędzie się w dn. 28-29 VII b.r., choć od 26 coś ma się już dziać na Polach Marsowych. Tak sobie nieśmiało kombinuję, coby pojechać tam na moto i przy okazji odwiedzić grób Ryśka.

<seryjna kolekcjonerka>

 

Moja małpa wie jak naprawdę ze mną jest

Patrzy w oczy tak, jakby znała mnie od lat

Kiedy jest mi źle, opowiada różne dziwne historie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako rdzenny mieszkaniec Tychów podopowiem- Tyszaniniem :)

 

Apropo festiwalu to podobno w Chorzowie to już nie to samo co było w Tychach, a na Paprocanach z tego co wiem została podobizna Ryśka.

 

Jak będziecie w Tychach a będzie jakis problem z dotarciem na grób to dajcie znać- wiem dokładnie w którym to jest miejscu, więc moge służyć pomocą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Hej Wszystkim.Przeczytałem całego posta i widzę ,że sporo ludzi gotowych byłoby na wyjazd.Cieszę się bardzo.Sezon przeze mnie juz rozpoczęty wypadem do Kazimierza Dolnego w fajnym towarzystwie kilku motocyklomaniaków.

Co do wyjzdu do Tychów ( tak się chyba to pisze w tej odmianie- jeżeli nie, to wybaczcie) , może gdyby pogoda dopisała to niedziela Świąteczna z mozliwością wydłuzenia do poniedziałku?Mamy jeszcze 2 tygodnie. Co Wy na to?W poniedziałek można by sobie zwiedzic ewentualnie Kraków i lightowo rozjechac się do naszych domów,żon,dzieci czy też kochanek co kto woli -uśmiecham sie.

Piszcie w razie czego kto ,skąd mógłby jechac tak byśmy (jezeli dojdziemy do porozumienia ) spotkali się w jakimś dogodnym miejscu.

Jutro sprawdzę traskę i załączę mój pogląd sprawy.

Tym czasem pozdrawiam Wszystkich i czekam na odpisy.

 

Zdaję sobie sprawę ,że moze Święta to czas dla rodziny ale to również trochę wolnego.

Jeżeli nie ten czas, to moze następny weekend po Świętach.Wszystko do domówienia.Pozdrawiam.

Edytowane przez mareks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...