Skocz do zawartości

Zdany egzamin


Adolf
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie i długo-weekendowo wszystkie Koleżanki i Kolegów. Też się pochwalę, a raczej stwierdzę fakt i wyrażę tym samym moje zadowolenie. W przeddzień Święta Narodowego 10 listopada około godz. 13.00 zdałem za pierwszym podejściem egzamin w poznańskim WORD-zie (bardzo uporządkowany i konserwatywny). Może w tym nic nadzwyczajnego, jednak mimo moich 54 lat, z tego prawie 30 lat jeżdżę samochodem, to miłe uczucie, gdy egzaminator składa gratulacje i wręcza zaświadczenie o POZYTYWIE!!! Było słonecznie, ale zimno. W tym dniu zdawało kilkadziesiąt osób (różne kategorie) i z "nietęga" miną obserwowałem kolejnych "oblanych", ale byli też ci "zdani" i to mnie podbudowywało. Moja piękna, pachnąca jeszcze fabryką maszyna, prawie w pełni już (fabrycznie) ubrana, czeka na nowy sezon. Odbiór plastiku w ciągu 2 tygodni, a może jeszcze spróbuję w tym roku. Pozdro dla wszystkich ze słonecznego, ale chłodnego Poznania, Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję serdecznie :biggrin: :buttrock: !!!

Zdradź, jaki motocykl na Ciebie czeka?

 

Serdeczne dzięki wszystkim za miłe gratulacje.

Czeka na mnie dokładnie ten przepiękny na mojej ikonce - Suzuki Boulevard C50T, kolorystyka jak na zdjęciu (biało - niebieski), Rafał

Edytowane przez Adolf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję i życzę dobrej pogody :-)

 

Dzięki bardzo, obecnie korzystam "pełną piersią" z posezonowych obniżek w niemieckich sklepach (Preisreduzierung). Nie ukrywam, iż szczególnie "leży" mi "HEIN GERICKE" ( www.hein-gericke.de ). Jakość najwyższa. Co ciekawe - sporo rabatów w ich sklepie internetowym, jednak kupując w sklepie na miejscu w Niemczech, uzyskuje się od sprzedawcy dużo atrakcyjniejsze rabaty, nie trzeba się wysilać i wielce handlować. Po prostu udajesz "napalonego" np. na kurtkę, po czym wychodzisz ze sklepu głośno "zastanawiając" się nad zakupem. Dobrze komentować, że za drogo. Sprzedawca podąża za Tobą z "dodatkowym" rabatem !!! Dopiero wtedy kupujesz. Np. z Poznania jadąc do Berlina (1 grudnia otwarcie autostrady A2 - wtedy już tylko 2 godziny jazdy), zwraca Ci się w tych rabatach paliwo i jeszcze coś zostaje - POLECAM!!! Dobrze 2 - 3 dni wcześniej zatelefonować i wstępnie (bez zobowiązań) prosić o skompletowanie tego, co Ciebie interesuje, nie każdy sklep HEIN GERICKE ma w danym dniu wszystko. Na miejscu odliczają VAT (MWST po niemiecku), dla osób kupujących na firmę, należy mieć z sobą dokument - NIP PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...