Skocz do zawartości

Nieporozumienie


Szoti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czesć kupiłem dla kolegi na urodziny spodnie na motor za 150złoty. (kup teraz) Przyszły spodnie ale troche inne ale takie same rozmairy wszystko ok mi pasowało. Dałem dla kolegi a tu dziś przychodzi email : Treść wiadomości

Witam, zostały wysłane omyłkowo do państwa spodnie nie te co państwo kupili prosze o zwrot zamienionych spodni (pokrywamy koszty przesyłki), pozdrawiam . Odpisałem że dałem je w prezęcie dla kolegi itd... przychodzi email : Witam , wysłane spodnie były w innej cenie niż te zamówione , moge ewentualnie zaproponowac panu dopłate (40zł) gdyby zwrot ich był już niemożliwy, pozdrawiam . Co mam zrobić najgorsze jest to że wystawiłem juz " Pozytywa" a on nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nasłać CBA,CBŚ i Rutkowskiego.

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rutkowskiego, myślisz że to jest tak poważna sprawa?

 

bo ja wiem... przez telefon nie brzmiał groźnie. tylko dobitnie dają znać braki w kulturze osobistej

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parafrazujac Rutkowskiego"Ty chyba nie wiesz z kim tańczysz".

Ciekawe co byś zrobił gdybyś to TY się pomylił w wysyłce?

Pewnie nie prosił byś nikogo o zwrot 40zł prawda? :bigrazz:

Ksiądz z ambony w niedziele bankowo Cię wyczyta.

 

P.S

Oddawaj mi dwóch Bolesławów Chrobrych.

Edytowane przez Pozytywnie Zakrecony Wariat

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha ;d dobra odpisać mu coś czy go olać ?

Odpisz że nie mozesz odwalic takiego numeru , dopłacac tez niemasz zamiaru bo kupiłeś cos za 100 nie 140 ;]

Jakbys jescze miał gacie w łapie to doradziłbym ci zwrot , ale jak już poszły na prezent to bez jaj , niech sie sprzedawca teraz martwi . Powiedz srzedającemu że go poleciłes kumplowi więc na pewno cos u niego kupi :biggrin:

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dopłacił te 40 zł. Po co gryźć się później ze swoim sumieniem...

To podatek od głupoty więc nie ma się z czym gryzć ;]

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...