Skocz do zawartości

HONDA CBR 600 rr LEOVINCE FACTORY EVOII FULL CARBON


riccco
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A jeżeli seryjny niedłubany silnik strzela w rurę, to zazwyczaj znaczy, że coś się kwalifikuje do regulacji (zawory, wyprzedzenie zapłonu itd.) i niestety nie ma to nic wspólnego z przyrostem mocy, wręcz przeciwnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeżeli seryjny niedłubany silnik strzela w rurę, to zazwyczaj znaczy, że coś się kwalifikuje do regulacji (zawory, wyprzedzenie zapłonu itd.) i niestety nie ma to nic wspólnego z przyrostem mocy, wręcz przeciwnie...

Zgadza sie tylko nie wiem jaki to ma zwiazek z tematem.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akrapovic zasłynął tym, że produkuje efektywny, pełne układy wydechowe do sportu. Jeśli chodzi o dźwięk samych końcówek, to owszem jest on basowy, ale głośnego Akrapovica jeszcze nigdy nie słyszałem.

Tutaj sporo Funu daje Leovince, Arrow, Two Brothers, Micron, Devil, a nawet Ixil.

 

Pozdrawiam!

Odzież, części i akcesoria do motocykli, skuterów i ATV

Wszystkie marki w jednym miejscu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YUBY a możesz coś konkretnie powiedzieć o tym LeoVince??? widziałes go słyszałeś?

 

poprostu 3000 za komin to dla mnie sporo heissu i chciałbym nie kupic kota w worku

 

Taniej tez mozna np. ebay.de

 

Srebrny

http://www.ebay.de/itm/Leovince-SBK-LV-ONE-Honda-CBR-600-RR-PC40-2007-2011-/230691064365?_trksid=p3286.m7&_trkparms=algo%3DLVI%26itu%3DUCI%26otn%3D3%26po%3DLVI%26ps%3D63%26clkid%3D3911827792829155888

 

Carbon

http://www.ebay.de/itm/Auspuff-LeoVince-LV-ONE-CARBON-Honda-CBR-600-RR-PC40-7-/220854180410?pt=Motorrad_Kraftradteile&hash=item336bef5a3a

Edytowane przez Gienek ST
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...