Skocz do zawartości

Suzuki T20 na cafe racea


kolczu21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ten motocykl za granicą jest wart coś koło 10koła. Sprzedaj go i kup sobie coś nowszego do przeróbki, bo taki japończyk jest aktualnie naprawdę rzadkim modelem i jego wartość będzie tylko rosła, to w końcu jeden z pierwszych ogólnie dostępnych japońców w dodatku 2t, które dzisiaj jest niedoceniane ale jak dwutakty znikną całkowicie z rynku będzie to działało tylko na jego korzyść. Naprawdę bardziej się opłaci kupić np. gs500 za 2000zł do przeróbki, a tego zostawić. Żeby to jeszcze była popularna xs 400, czy gs 400, 550 to możnaby ciąć bez zastanowienia ale takiej perełki to naprawdę szkoda.

Edytowane przez heniek128
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości poszperałem o tym moto w internecie, i moje zdanie jest takie.

Ja nie przerabiał bym go, nie wiem co tam jest paskudnego, dla mnie wszystko się podoba. 2 zegary fikuśnie upchane w jeden okrągły komin na lampie, :notworthy: niski. Zalatuje trochę mixem m21w2 i TS 250 :D Jak dla mnie zbyt fikuśny w standardzie żeby coś w nim przerabiać.

Edytowane przez Żurek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieeeeelkie dzięki panowie za wasze opinie. Teraz to dopiero mam pierdolnik w głowie:)

Fajnie że niektórym T20 podoba się w oryginale. Nieraz w necie(szczególnie youtube)oglądałem z zazdrością

perfekcyjny stan w jakim są niektóre modele. Dostępność części, szczególnie w stanach, jest nieporównywalna.

Można tam dostać praktycznie wszystko. U nas nie ma nic. Między innymi to było przyczyną że zacząłem myśleć o przeróbkach.Jeżeli zdecydował bym się przerobić suze na CR, to na pewno delikatnie. Żadnych cięć, spawów, tylko kosmetyka. Jeszcze raz wielkie dzięki za opinie. Zobaczymy co z tego wyjdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba że na prawdę będziesz miał rebus co z tym zrobić to mogę Ci zaoferować GS500E w zamian za ten wynalazek. :icon_mrgreen:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolczu21 z częściami tak jak piszesz, jak na recepte. Ale umowmy sie w dobie internetu i serwisów typu ebay nie stanowi to wielkiego problemu. Powiem ci że ja do swojej Hondy tez wiele częsci sciagałem zarówno z eby.de jak i ebay.us i ceny nie wychodziły tragicznie! Pomijam fakt że zarówno z DE jak i USA częsci niejednokrotnie były szybciej u mnie jak od sprzedawcow z Polski z alledrogo! Bylem w szoku kiedy z USA po kilku dniach od zakupu paczka była u mnie! Polecam naprawde polecam!! A ceny z wysyłka nie sa aż tak drogie. Tym bardziej ja akurat nawiązałem kontakt z kolesiem który zajmuje sie wysyłka paczek do polski. Za jego pomocą, co prawda troche trzeba czekac na paczkę ale cenki naprawde wychodzą ok. Podam ci przykład, szukałem orginalnych kół do mojej CB. W Polsce po wielu miesiącach poszukiwań udało mi sie złapać kontak z gościem który najpierw mówił że ma takie koła, potem okazało sie ze ma tylko jedno koło (przednie). Cena jaka zaproponował za to jedno koło była wyższa od tej którą zapłaciłem za dwa koła wraz z przesyłka z USA.

A co to Suzuki to pisaleś że sprzedać ją chciałeś. Ile za nią wołałeś? Podeślij jakąś fotkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. Kilka miesięcy temu ściągałem ze stanów graty. Za dwa wałki skrzyni biegów razem z trybami i jeszcze kilka pierdół, zapłaciłem w przeliczeniu(razem z przesyłką) 250zeta. Aż płakać się chciało gdy okazało się że to nie do tego rocznika. Części były w super stanie! Jak pisałem, krok do przodu, dwa do tyłu.Może podrzuć ten kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...