Skocz do zawartości

Suzuki Boulevard C50T - wymiana doswiadczeń z jazdy


Adolf
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam pierwszą usterkę - jeden z napinaczy łańcucha rozrz. zawiesza się cały czas.

Podobno w C50 na wtrysku to normalne :/

 

Mam jeszcze takie pytanie - jeździ ktoś C50 (rocznik od 2005, wytrysk) na świecach irydowych?

Jakieś zmiany na plus w spalaniu, elastyczności silnika itd. jak to piszą niektórzy?

Edytowane przez Maniek-M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem kolega wymienił w voluśce na irydy opinia jego była taka nic a nic się nie zmieniło tylko tyle że nie będę przez parę sezonow wymieniał świec....myślę sobie ok.... ale po paru sezonach ktoś kiedyś będzie musiał wykręcić te zapieczone świece i co?wraz z aluminiowym gwintem wyjdą,,,i po glowicach....pozdrawiam b61.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy odpalaniu silnika słychać łańcuch przez 1-2sek.

Tak jakbyś rower z luźnym łańcuchem postawił do góry kołami i zakręcił pedałami. Taki charakterystyczny dźwięk szurania/chrobotania luźnego łańcucha.

Najlepiej to słychać przy odpalaniu ciepłego silnika, bez ssania, żeby silnik nie zagłuszał wyższymi obrotami.

 

Przez zimę cały motocykl rozbieraliśmy szukając co to tak chrobota przy odpalaniu i okazało się że jeden z napinaczy zawiesza się czy blokuje.

Na szczęście nie trzeba było nic wymieniać, szaman od motocykli coś tam pogrzebał przy nim i działa dobrze - przestał się blokować.

Edytowane przez Maniek-M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

czy wymieniał ktoś filtr powietrza z oryginału na k&n ? po wymianie na k&na suzi nie ma mocy i się dusi,filtrów oryginalnych brak.... i co zrobilem,,,, wydmuchalem stary i załozylem go z powrotem i jest cacy ,holewcia co jest? pozdrawiam b61.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Mam pytanie Buklevarda ma już 3 sezon i wymieniłem olej w lagach ale przy przejeżdzaniu przez muldy albo jakieś delikatne wzgórki kierwnica zaczyna mi ściagać na prawa jakby koło sie przeginało w prawo . Nie wiem jak to dokąłdnie opisac ale mam wrazenie że przedni widlec traci przyczepność co to może być a moze ja jestem już przewrazliwony ??



może coś zl złożyli jak wymieniali olej w lagach i dlatego tak ściaga?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i widzisz sam sobie odpowiadasz na zadane pytanie,taki żeczy jak lagi i inne drobne naprawy robi się samemu wtedy masz pewność że będzie dobrze ,te nasze Polskie warsztaty które uczą się dopiero na naszych motocyklach bo starsi mechaniory to na WSKch i junakach potem długo nic,, się uczyli a teraz liżą nową technologię i myślą że wszystko wiedzą i takie masz efekty.pozdrawiamb61.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 9 miesięcy temu...

Witam wszystkich serdecznie.

Planuję zakup Suzuki Boulevard 800, będzie to mój pierwszy chopper.

Obecnie szlifuję swoje umiejętności na Varadero 125 (moto turystyczne-enduro) całkiem przyjemne moto.

Jednak bardziej ciągnie mnie do chromów. Proszę o opinie użytkowników tego modelu jak się jeździ itd.

Dla osób twierdzących że chopper nie hamuje i nie skręca plecam obejżenie poniższego linka zanim napisze coś w tym stylu.

 

Pozdrawiam Kris

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla osób twierdzących że chopper nie hamuje i nie skręca plecam obejżenie poniższego linka zanim napisze coś w tym stylu.

 

mylisz możliwości motocykla z umiejętnościami kierownika. to po pierwsze. po drugie: wszystko można, jak skomentowano kiedyś podobny filmik z wyczynami bmw r1200gs w terenie. tyle tylko, że jeśli oprócz warunków jazdy trzeba jeszcze walczyć z wadami motocykla, to trzeba po prostu lubić dany typ, żeby przez to przechodzić. co oznacza, że wszystko jest dla ludzi - sam wybierasz (i ewentualnie dorabiasz sobie do tego ideologię)

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...