Skocz do zawartości

Suzuki Boulevard C50T - wymiana doswiadczeń z jazdy


Adolf
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich cruiserowców Suzuki. Od niedawna jestem posiadaczem nowego, pięknego Suzuki Boulevard C50T i nie znalazłem na tym forum nikogo innego, który porusza się takim właśnie motocyklem po naszych "pięknych" polskich drogach. Szukam Was, którzy jeździcie na takich lub podobnych maszynach Suzuki, by móc wymienić doświadczenia, spostrzeżenia, może życzliwe, z praktyki wynikające uwagi. Tym bardziej jestem Waszymi Koleżanki i Koledzy doświadczeniami zainteresowany, że sam nie posiadam na razie żadnych, włącznie z tym, że na tym forum funkcjonuję od niedawna, a i motocykl to moja pierwsza większa maszyna, nie licząc skutera Piaggio 50 ccm i kiedyś Motorynki Romet. Jeździć zacznę na moim Suzuki najprawdopodobniej dopiero od nowego sezonu. Dotychczas ćwiczyłem (ćwiczę) na mniejszym motocyklu Yamaha 250 ccm, na kursie na kat. "A". Pozdrawiam Was cruiserowcy serdecznie i zapraszam do wymiany doświadczeń, Rafał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

ja właśnie na stare lata zakupiłem takiego sprzęta, suzi Boulevard c50t r2008 ale sezon się z kończył,przejechałem morze ze 2 tysiące no niby nic fajny motorek, teraz mam dwie podobne 800setki suzi i kawkę, na nowy sezon będę cośik pisał, co się będzie działo a dziać się będzie na pewno bo to przecież maszyny delikatne pozdrawiam b61.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ja właśnie na stare lata zakupiłem takiego sprzęta, suzi Boulevard c50t r2008 ale sezon się z kończył,przejechałem morze ze 2 tysiące no niby nic fajny motorek, teraz mam dwie podobne 800setki suzi i kawkę, na nowy sezon będę cośik pisał, co się będzie działo a dziać się będzie na pewno bo to przecież maszyny delikatne pozdrawiam b61.

 

No to mamy podobne maszyny i to jest OK. Ale dlaczego mając 5 dziesiątek na karku, piszesz o sobie STARY. Ja mam 54 latka i nie jestem starszy nawet od dwudziestolatków!!! Ja w przeciwieństwie do nich i do Ciebie - JESTEM PO PROSTU WCZEŚNIEJ URODZONY i to tyle !!! Więcej OPTYMIZMU - młodzieniaszku. Przy okazji zdrowych, wesołych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia i do zobaczenia na trasie w Nowym lepszym i szczęśliwszym 2012 Roku !!! (cieszę się, że kolejny młody Suzuki Boulevardowiec C50T pojawił się na tym dostojnym forum- rośniemy w siłę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a toś mnie chłopie podniósł na duchu!!! dzięki wielkie za życzonka,fajnie że ktoś się odzywa bo jak cie dydy myślałem już że forumowicze od Volusi zasnęli wraz ze swoimi maszynami aż do wiosny.. a tu bęc. ja tak na dobre jeszcze nie zakończyłem sezonu,jak pogoda pozwoli to na wielką orkiestrę wyjadę maszynką gotować grochówkę zresztą jak co roku. jeszcze raz dzięki za życzenia i wszystkiego naj w nowym roku!!!bodzio61.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak trzymać - jesteśmy młodzi, piękni, bogaci, przystojni blondyni o niebieskich oczach (jak mówił kapitan Hans Kloss) i jeszcze ciągle możemy (oczywiście nie tylko jeździć motocyklami). Wszystkiego dobrego i nie przypal grochówki na Wielkiej Orkiestrze .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Od 2 lat mam zaszczyt jeździć Volusią czyli też 800-tką. Powiem tak: moto wdzięczne, może nie wciska w fotel a przyspiesza przyzwoicie , mimo że jeździmy wraz z moją żoną (plecaczkiem) + sakwy i kufer to daje rady spokojnie. Zaletą jest niewątpliwie dość niskie spalanie w pełnym obciążeniu na trasie ok 5l/100. Myślałem jakiś czas temu o zakupie intrudera 1500 lub 1800 ale stwierdziłem że to troche bezsensu. Gratuluje wyboru :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem jakiś czas temu o zakupie intrudera 1500 lub 1800 ale stwierdziłem że to troche bezsensu. Gratuluje wyboru :)

 

======================================================================================

Hej Greg, dzięki za miłe słowa. 10 listopada zdałem na kat. "A" i dokonałem już małej próby, jazda rewelacja. Zima styczeń, a codziennie motocykliści na swych maszynach, chyba sezon wkrótce! Pozdro i szerokości :crossy:

Edytowane przez Adolf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie to Kolega 50lat jeździł bez prawka na motora?oczywiście żart....pozdrawiam w nowym roczku..w szczecinie pogoda jak na wiosne chyba trzeba by konia wokolo komina przegonic.pozdrawiam b61.

Edytowane przez bodzio61
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

oj Panowie, przyznam się że 40 mi stuknęła jakiś czas temu, obrałem kurs na 50 ale to nie ważne. Taki maszyny nie są dla dzieci tylko dla dojrzałych facetów ;) Głowa do góry, wiatr we włosach a komary w zęby ;)

Edytowane przez Greg406
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po 7 miesiącach poszukiwania własnej maszyny, w końcu kupiłem Boulevarda i jak narazie wrażenia są bardzo pozytywne ;)

 

Mocno przymierzałem się także do DragStara 650 i Shadowa 750.

Z tych trzech Boulevard jak dla mnie najwygodniejszy. Wszyscy narzekają, że to już plastik-fantastik, ale mnie to nie przeszkadza.

Ładnie pomalowany/pochromowany i trzeba popukać aby faktycznie stwierdzić czy to plastik czy metal :)

Taki jest trend na rynku i coraz więcej nowszych modeli cruiserów ma coraz więcej plastiku. Trzeba sie przyzwyczajać powoli.

 

Wracając do tematu... Czy ktoś spotkał się z tylnymi gmolami i oparciem kierowcy do naszych rumaków?

Szukam także stelaży pod sakwy i bida :| Ogólnie mało akcesoriów jest na rynku do Boulevarda.

Edytowane przez Maniek-M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

są są jest wszystko tylko trzeba uważać na kiepskiej jakości wyroby,ja kupiłem i odesłałem,, nie dość ze hrom byl wątpliwej jakości to nie pasowały, teraz tej firmy nie widzę na alegro, albo zmienili nazwę albo znikli.Po malu kupisz wszysiko tylko na spokojnie zadzwoń do tej firmy co robi gmole przednie oni mają terz tylne..pozdrawiam...b61.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

pozazdrościć takiej wielkiej grupy cruiseruw,, w szczecinie bida na dwa cruisery 20ścigaczy a panowie na pięknych maszynach jakoś nie mogą się w jedną grupę z krzyknąć.jest nas troszkę ale większość jeździ solo.pozdrewiam b61.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, a szczególnie zadowolonych z wyboru voluśki, rozpocząłem drugi sezon C50T i nie żałuję wyboru. Niby cruiserek ale swobodnie coddziennie przeciskam się w warszawskich korkach, może przydałaby się większa moc albo szyba na traski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...