Skocz do zawartości

Pierwszy raz na motorze...


GruszkaPietruszka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No tak. Zapomniałem. Ty już, co prawda, nie z blondyną, no może trochę rudą:bigrazz: odbyłeś wyprawę nad morze. Jak to się skończyło? Mówiąc krótko, to romantyzmu, raczej w tym trudno się doszukać:icon_mrgreen:

 

Uwazaj bo jeszcze z tego tez powstanie .... wiekopomne dzielo literackie :buttrock: :icon_mrgreen:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racę Situ. GS mocna maszyna jest. Znajomi przejechali GS-em z powiększonym zbiornikiem paliwa do 41 litrów Gruzję, podróżując większość trudnym terenem tj. drogami żwirowymi, szutrowymi i kamienistymi. Dwutygodniowa wyprawa przebiegła bez większych zakłóceń a moto się sprawdziło. W ubiegłą środę wyświetlali film z podróży w Rzeszowskim klubie motocyklowym Red-Zone. Ludzisków było FUUUUL i wszystkich GS zadziwił jak widzieli tak ciężki teren.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lefthandy

Dobre serce bez wątpienia trzeba mieć, a wtedy na pewno jakaś ładna i zdolna blondi zechce z Tobą pojechać... Życzę Ci powodzenia:). A Situ to po prostu szczęściarz;)

 

No to chyba mam dobre serce, bo właśnie znalazłem. A właściwie to ona mnie. Co prawda blondi ale tylko farbowana ale nie jestem aż tak drobiazgowy. Nie wiem tylko jeszcze jak u niej z talentem pisarskim.

 

Za życzenia dziękuję :bigrazz:

Edytowane przez Lefthandy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racę Situ. GS mocna maszyna jest. Znajomi przejechali GS-em z powiększonym zbiornikiem paliwa do 41 litrów Gruzję, podróżując większość trudnym terenem tj. drogami żwirowymi, szutrowymi i kamienistymi. Dwutygodniowa wyprawa przebiegła bez większych zakłóceń a moto się sprawdziło. W ubiegłą środę wyświetlali film z podróży w Rzeszowskim klubie motocyklowym Red-Zone. Ludzisków było FUUUUL i wszystkich GS zadziwił jak widzieli tak ciężki teren.

 

A oto mój piękny GS, czyli Krowa :icon_biggrin: Czy moja i Gruszki wielka miłość :icon_biggrin:

 

http://www.youtube.com/watch?v=vr5ZEH3K2Vg

 

Troche pod koniec widać jak rzuca dupą w głębszym piachu. Ogólnie do takiej jazdy sie średnio nadaje, to maszyna do dalekich wygodnych podróży, chwale w niej wszystko.

 

A Gruszka chwali tylne siedzenie, chyba jej wygodnie na nim skoro chce jeszcze :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmik spoko. GS-ik sprawdza się w takim klimacie, ale łzy leciały mi ciurem jak widziałem go tak oje... oje... oje...brudzonego po tym teście. Moto służy do jeżdżenia i nie ma się co rozczulać, że brudne bo to nie mebel, ale jak mi nawet mucha kupę zrobi to ja poleruję po trasie pół godziny :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmik spoko. GS-ik sprawdza się w takim klimacie, ale łzy leciały mi ciurem jak widziałem go tak oje... oje... oje...brudzonego po tym teście. Moto służy do jeżdżenia i nie ma się co rozczulać, że brudne bo to nie mebel, ale jak mi nawet mucha kupę zrobi to ja poleruję po trasie pół godziny :biggrin:

 

Nie to zebym był złośliwy, ale mielismy dwóch kolegów na cruiserach którzy strasznie sie nimi masturbowali.

Sie brało na palec troche błota z buta enduro, robiło kleksa na zbiorniku i "E, stary - masz tu plamke" i starając sie powstrzymać od śmiechu uważnie obserwowało jak człowiek w panice stara sie zdobyć chusteczkę by pozbyć się świni :biggrin:

 

Dobrze że GS wygląda lepiej na oponach kostkach i up***lony w błocie niż czysciutki na szosowych kapciach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem Cię Situ i zapewniam, że ja nie z tych przesadzających (no może troszeczkę :biggrin: ). Poleruje moto na początek sezonu i przed dużymi imprezami a normalnie to śmigam i dolewam tylko paliwko. Śmigam z muchami na owiewkach i staram się z tego powodu za bardzo nie panikować. Przecież każde usuniecie zanieczyszczeń wpływa niekorzystnie na stan lakierowych powierzchni. Nie to, że ściągam muchy drucianką, ale jak trafisz na muchę w łyżwach to przy próbie usunięcia jej z owiewki franca próbuje wstać i może zrobić pirueta :icon_mrgreen: Podobał mi się ten numer z błotem na cruiserach - SUPER!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A to nagroda od Gruszki!

 

Sweterek GSowy w którym będe się lansował naokoło i śmiał się ze wszystkich bo nikt takiego nie ma.

p1070169.jpg

 

Za ten prezent gwiazdkowy zostanie przewieziona na wiosne - porzadnie i daleko :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasny gwint!!! Sweterek zajefajny!!!! Widzę, że Gruszeczce bardzo zależy.... na tym aby ... nie tylko GS był ładny ale... jego właściciel również :icon_mrgreen: Piszę tak tylko z zazdrości bo ja nie mam takiego ładnego sweterka :laugh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasny gwint!!! Sweterek zajefajny!!!! Widzę, że Gruszeczce bardzo zależy.... na tym aby ... nie tylko GS był ładny ale... jego właściciel również :icon_mrgreen: Piszę tak tylko z zazdrości bo ja nie mam takiego ładnego sweterka :laugh:

 

 

Witam serdecznie, dziękuję za pozdrowienia:) Na prawdę sweterek Sita podoba Ci się? Mnie bardzo... a Sitek w sweterku to już w ogóle extra:))

 

Wszystkiego naj naj najlepszego w Nowym Roku!!

 

Pozdrawiam serdecznie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lefthandy

Jasny gwint!!! Sweterek zajefajny!!!! Widzę, że Gruszeczce bardzo zależy.... na tym aby ... nie tylko GS był ładny ale... jego właściciel również :icon_mrgreen: Piszę tak tylko z zazdrości bo ja nie mam takiego ładnego sweterka :laugh:

 

Nie tylko ty jesteś zazdrosny o ten sweterek. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko ty jesteś zazdrosny o ten sweterek. :bigrazz:

 

Jak już mówiłem - bede sie lansował bo nikt takiego sweterka nie ma.

A Gruszka jest po prostu zajebista i wszystko w tym temacie :icon_biggrin:

 

A pochwale się jak wczoraj Gruszkę odwiedziłem:

img6784t.jpg

 

300km w 5 godzin z Wrocławia do Kielc. Oczywiście grzał mnie wspaniały sweterek!

Oznacza to Nowy Rok pełen nietypowych przygód i spontanicznych wrażeń czego sobie, Gruszce i Wam wszystkim zyczę :icon_biggrin:

 

I wesprzyjcie bezradnego Sitka i powiedzcie że jazda skuterkiem w styczniu to nie jest głupi pomysł i dla każdego motocyklisty to pryszcz i bułka z masłem :icon_biggrin: Proszę..... :icon_biggrin:

Edytowane przez Situ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już mówiłem - bede sie lansował bo nikt takiego sweterka nie ma.

A Gruszka jest po prostu zajebista i wszystko w tym temacie :icon_biggrin:

 

A pochwale się jak wczoraj Gruszkę odwiedziłem:

img6784t.jpg

 

300km w 5 godzin z Wrocławia do Kielc. Oczywiście grzał mnie wspaniały sweterek!

Oznacza to Nowy Rok pełen nietypowych przygód i spontanicznych wrażeń czego sobie, Gruszce i Wam wszystkim zyczę :icon_biggrin:

... tego się trzymaj. Gruszki rzecz jasna :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...