Skocz do zawartości

The Doctor, The Doctor!!!!!


Ivan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kurtka!!!

Właśnie skończyli :D

To się nazywa jazda na slickach po mokremu 8O Ale Sete też rządzi. Jeśli bracki zostawił w zbiorniku cokolwiek oprócz oparów ide pojęździć z radości :D

Mój Ojciec to złamas ale zamątował EuroSport i chwała mu za to :)

Grusik!

I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz dawno nie widzialem tak emocjonujacego wyscigu :D Do ostatnich metrow Rossi mial cieplo :D A Sete ostatni lap pojechal o 0,7 sek szybciej niz The Doctor 8O

 

Najlepsze bylo to jak Rossi zatrzymal sie na poboczu , grupka ludzi podleciala i ... "The Doctor" zostal bez szybki w kasku 8O :lol: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlamnie ten wyścig to bomba! Naprawde dawno( a może i nigdy) nie widziałem tak mocjonującego wyścigu, o tak niespodziewanych zwrotach akcji!

Owszem bywały takie w których zawodnicy walczyli na łokcie ale nigdy w topowiej klasie prowadzenie nie zmieniało sie z taką częstotliwością(i ilością) w jednym wyścigu ani czołówka nigdy nie miała tak zmiennej obsady(przecież pierwsza trójka a nawet piątka zmieniała sie nie raz kompletnie) no i ten numer z deszczem...

 

Kosmos wg.mnie i siedziałem jak na szpilkach rzed TV.

 

Niestety i gleby sie zdażyły niebezpieczne, szkoda że Nicky nie dojechał bo też lubie jego jazde no i ten straszny wypadek Nakano(on musiał sie wydażyć przy prędkości 200z okładem dobrym a może i więcej... przeciez to był koniec prostej na ktrej przekraczali zdrowo 3 paczki... całe szczęście że nie ma poważniejszych obrażeń i jest z nim w miare OK(tyle razy przyładował bardzo mocno głową o asfalt a potem trawe że myślałem że będzie z nim nie ciekawie ale jak go zabierali to był nawet przytomny chyba...

 

A Rossi pokazał w tym wyścigu naprawde wielką klase!

Teraz już nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie twierdził ze był dobry bo miał najlepszy motor i gdyby on taki miał... teraz Doctor ma maszyne wyraźnie wolniejszą i bardziej niespokojną niz konkurencja ale widać po technice jazdy że mimo tego potrafi być od nich szybszy! Dostawał od nich baty na prostej ale na zakretach robił z nimi co chciał i wyprzedzał jak i którędy sie dało! 8)

Ale bym sie cieszył gdyby utarł nosa wszystkim i zgarnął kolejne trofum mistrza...będe trzymał kciuki!!!!!!!! :mrgreen: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...