Skocz do zawartości

Pomocy!


Ziomek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

mam dokładnie ten sam problem jak zimny to hula jak się rozgrzeje to się muli,jak masz już założone rolki 4g to ni mój boże nie pomorze,tylko wymiana cylindra i s powrotem rolki 6,5g.przerabiam to co 2lata skuter dziennie robi do 80km jako kurier...pozdrawiam b61.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

mam dokładnie ten sam problem jak zimny to hula jak się rozgrzeje to się muli,jak masz już założone rolki 4g to ni mój boże nie pomorze,tylko wymiana cylindra i s powrotem rolki 6,5g.przerabiam to co 2lata skuter dziennie robi do 80km jako kurier...pozdrawiam b61.

 

a jaki bys mogl polecic cylinder ? wiesz zeby nie byl az taki drogi. bo wiesz ze ten skuter ma juz swoje lata .

 

http://www.racing-planet.pl/tuning-skutera-cylinder-airsal-sport-50cc-morini-p-1538-1.html

czy ten cylinder bedzie dobry ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

A jaki cylek byscie polecili najlepiej ? zeby pojezdzil jeszcze troche czasu i bym w miare ogarniety. i zeby nie przekraczal jakies 300-400zl .

 

http://sklep.mieloch.pl/product_info.php?cPath=1_30_65&products_id=1939&osCsid=45b65853846517764a2898326cb774ac czy ten bedzie dobry ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zawsze dawałem w gwizdek podczas docierania tylko to chwilowo sie robi a potem wracamy do normalnej spokojnej jazdy :) I tak z przerwami. Moto dotarte na pyrkaniu przy małych obrotach może być zmulone . . . Przynajmniej ja się spotkałem z takim przypadkiem u jakigoś crosa 50 ccm

PONY 50 -> WSK 125 -> MZ ETZ 250 -> AWO Sport -> LS 650 ... cdn

 

www.elektrotec.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mechanice masz obszerny temat o docieraniu silnika. Masz używać PEŁNEGO zakresu obrótów, NIE przeciążać silnika, NIE przegrzewać silnika. Przed jazdą przyłożyć się do rozgrzania silnika żeby nie jechać zaraz po odpaleniu. ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...