Skocz do zawartości

Pomocy!


Ziomek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie do was bo mam malaguti f10 ma juz przejechane swoje . i terach chcial bym cos dolozyc do niego bo jak sie rozgrzeje to ma jakos ciezko ruszyc od czego to moze byc ?. rolki mam 4g i jaka sprezyne centralna mam kupic zeby dobrze bylo.????? jesli ktos sie zna niech napisze co jest dobrze zrobic zeby on lepiej sie zgarnial i wiekszy v-max .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli ma juz przejechane swoje a masz zamiar nim troche pojezdzic to zrob szlif i kup dobry tłok i zobacz w jakim stanie jest wał, to duzo nie kosztuje a nie ma co sie bawic z rolkami i sprezynami bo to nie ma sensu. Zwiekszysz przyspieszenie spadnie v-max zwiekszysz v-max bedzie wolniej przyspieszal. Moze niech sie inni jeszcze wypowiedza na ten temat, ale takie jest moje zdanie

Live To Ride, Ride To Live

Motocykle to nie wszystko ale bez Nich wszystko jest Niczym ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź kompresje ... I jak coś to tak jak mówi SHLrider zrób szlifa .

Ale na pewno regulacja ma sens i najważniejsze w regulacji jest wyeliminowanie muła , w twoim przypadku znalezienie kompromisu pomiędzy dobrym startem i dobrym v-maxem

Edytowane przez Pro

LwG! :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ma już trochę przejechane, a wcześniej jeździł dobrze to wsadź takie rolki, sprężynę i sprężynki jak były wcześniej tylko nowe. Te części się zużywają i czasami trzeba je wymienić.

tylko wlasnie nie wiem jaka jest tam sprezyna centralna i dlatego sie pytam jaka dopasowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty no wiesz ja go kupilem rok temu nic przy nim nie robilem wiec nie wiem tylko teraz go rozkrecilem i nie wiem co by tu dokladnie mu zrobic zeby sie zgarnial szybciej

 

I jeszcze jedno czy wymieniac dzwon sprzegla bo juz po nim troche widac ze zużyty ?tlumik jaki wstawic i zeby nie byl drogi ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zużyty dzwon ? pokrzywiony jest ? bo jeżeli tylko fioletowy to jeszcze możesz śmigać ... Zobacz lepiej na okładziny sprzęgła w jakim są stanie...

A wydech to ja osobiście bym Ci polecił stage6 pro replice ... ale jak chcesz coś tańszego to leo vince zx ... I jak władujesz wydech to rolki tak około 4,5g ... centralke s6 medium i mógł byś jeszcze dać sprężynki sprzęgła hebo niebieskie :)

LwG! :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest fioletowy . okladziny sprzegla niewiem dokladnie bo jakos nie zwrocilem uwagi na to. rolki mam 4g to nie bd zmienial na 4.5 ;] a ta sprezyna to jaka to ma byc twardosc czy cos te s6 o co chodzi dokladnie sory ale jakos nie moge zapamietac tych sprezynek. jak bys mogl mi napisac ceny jakie to bd. a jak bys byl taki dobry to linki hee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okładziny sprzęgła sprawdź ... Jeżeli masz w złym stanie to proponuje kupić rms bardzo dobry zamiennik oryginalnego sprzęgła a jak masz kase to kup coś lepszego ;)

A docisk stage6 medium to 42 kg ...

http://sklep.mieloch.pl/product_info.php?cPath=1_30_65&products_id=4038&osCsid=765680eb7e1419a8f45bed2007c8f2e1

Wydeszek

http://sklep.mieloch.pl/product_info.php?cPath=1_30_65&products_id=2401&osCsid=765680eb7e1419a8f45bed2007c8f2e1

http://sklep.mieloch.pl/product_info.php?cPath=1_30_65&products_id=2439&osCsid=6dffc4ece0b76212b409f9c3a824d4de

 

wiadomo na allegro możesz kupić używany ale często można na jakiś szajs trafić hah

Na allegro też znajdziesz zx jeżeli w tym Ci cena nie odpowiada ;) aaa i nie słuchaj idiotów którzy twierdzą że nie da się wyregulować tego wydechu... gówno prawda reuluje się tak samo łatwo jak każdy inny ;p

LwG! :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sprezynke jakiej twardosci ?

 

i jeszcze jedno w lato jak bylo goraco i był rozgrzany to na starcie jakos mial ciezko ruszyc czy to jest od tego ze sprezyna centralna sie nagrzała bo jest juz do wyjeb.... i sie zmiękczyła od gorąca ? ;D

 

I lepiej jest zrobic szlifa bo mam aluminiowy cylek czy lepiej kupic jakis nowy cylinder ? co sie lepiej bd oplacalo ?

Edytowane przez Ziomek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w większości przypadkach jest odwrotnie słabo rusza jak jest zimny a nie odwrotnie ...

Jest wiele możliwości na razie nie ma sensu wszystkiego sprawdzać...

Wymień tą centralkę , sprawdź stan rolek, paska,sprzęgła ,dzwonu, wariatora i jak coś to będzie trzeba wymienić

LwG! :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...