Skocz do zawartości

Opony zimowe cz.2


WLD_Wlodi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z testów i doświadczeń godne polecenia są Bridgestone Blizzak LM-30 lub jej następca LM-32.

Bardzo przyczepna opona. Słaby jest Good-Year UG-7, w porównaniu z Bridgestonem.

Kompletna porażka to Kormoran SnowPro-nie ma przyczepności w żadnych warunkach.

Frigo 2 to już nie ta sama opona co s-30 czyli Frigo 1-trzyma marnie.

Niezły jest Kristall Montero 3 (fulda).

 

Ajrisz, racja, jednak należy sprawdzić więcej testów bo parę dni temu w temacie Peterka odpowiadałem i przejrzałem kilka testów. Zależy jakie opony wzięli do testów bo nie wszystkie testują a i w tych testach zdarza się widzieć różnice w opiniach.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zajc- pod warunkiem, ze smażysz i dajesz na zimnym. Choć moim fanem możesz być i bez smażenia ;)

Monter - ale to nie testy wyczytane w AutoŚwiecie, tylko własne.

Ale ja tylko cycki umiem usmażyć, i to nie swoje :icon_rolleyes: Czy to aby na pewno wystarczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zjac chciałbym żebyś wiedział że nie zamierzam walczyć z Agnieszką o Ciebie. Zwyczajnie jest mi smutno, i trochę ściska w serduszku.

Nie musisz całemu światu pokazywać swej chorobliwej zazdrości. To naprawdę nic nie da...Ale będę miło wspominał te chwile spędzone razem, wiem ze to dla Ciebie cios, no ale takie jest zycie.Nie obwiniaj sie.Po prostu taki juz jestem. Troche zwariowany, ekscentryczny, nieprzewidywalny. Nie chce zebys cierpial. No ale nie myslales chyba, ze bede z Toba na zawsze?

Poznalem kogos. Ma na imie Agnieszka.Mam wrazenie ze jest moja druga polowka. Nie chce Cie ranic, Mariusz.Musisz byc silny.Na pewno spotkasz w zyciu wielu facetów, ktorzy zajma moje miejsce.

Twoj ojciec byl wielkim dyrygentem. A Ty? nie potrafisz nawet zadbac o swoje sprawy. Jak mowi Agnieszka, w zyciu musisz byc rekinem, jesli nie chcesz zeby zjadly Cie inne rekiny. i Agnieszka jest rekinem i obrotna tez jest. No ale po co ja Ci o tym mowie? Mariusz, musisz byc silny, nie zrob czegoś glupiego. Kochalem Cie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa-ostatnio czytałem test opon zimowych. Z tego co pamietam to roznica przy hamowaniu z 50 km/h na sniegu miedzy najlepsza(frigo) a najgorsza wynosi 0,5 m!Czyli w granicach bledu pomiarowego.Natomiast roznica na mokrym ze 100 km/h miedzy najlepsza a najgorsza(frigo) wynosi 20 m! I teraz trzeba zadac sobie zajebiscie wazne pytanie-czy czesciej jezdze zima po mokrym czy osniezonym asfalcie, i czy 0,5 m zaoszczedzone przy hamowaniu na sniegu warte jest narazaniu zycia podczas jazdy na mokrym.

Wedlug mnie Frigo nie rozni sie niczym od chinoli i jest tak samo gowniana opona-ktora powinna miec zastosowanie co najwyzej do żuków i polonezów.

 

Zajc, odemnie masz " + "" :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KS, a ziecia Ty nie szukasz? Moznaby zawrzec jakas transakcje wiazana. Obiecuje juz nigdy nie smiac sie z BMW!

 

 

Bedziesz mial problem i rywalizacje u Yuby'm, wiec walka trwa :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagle wszyscy zapomnieli jak jeździło się kiedyś cały rok na letnich (bo zimówek nie było)...i się jeździło bez problemów a teraz nagle to wszystko takie swiętojebliwe i 0,5 m dłuższa droga hamowania....

Edytowane przez _Monter_

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...