Jump to content

Podejrzany Suzuki Bandit na Śródmieściu


Bambi007
 Share

Recommended Posts

Od jakiegoś czasu (ze 2 miesiące jak nie więcej) niedaleko mojego domu stoi czerwony Suzuki Bandit. Nie posiada on tłumika i klamki hamulca. Wygląda jak po dzwonie, krzywe lagi, pęknięty dekiel od silnika. Któregoś razu został przewrócony i wyciekł z niego olej. Stoi na blachach PZL. Pisze tu bo mam teorie że może został skradziony komuś i porzucony. Nie jest niczym przypięty, ot tak sobie stoi. Osobiście nie wyobrażam sobie że właściciel może gdzieś sobie mieszkać obok mnie, gdyż nikt nikogo nie widział przy tym moto. Stoi ono nawet nie ruszone od dłuuuugoego czasu. W razie pytań piszcie na priv.

post-48624-0-43460900-1318779558_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Trzeba to gdzieś zgłosić, że jako nieludzkie i bestialskie traktowanie motocykli. :icon_evil:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...