Skocz do zawartości

Wyznam wam że...


Greedo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za życzenia klod, postaram się odkręcać z rozwagą. W końcu najważniejszy jest olej w głowie, mam nadzieję że sprzęt mnie nie przerośnie... Niemniej czuję respekt do tego potwora.

Edytowane przez Greedo

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....hehe Greedo ...ty lamusie :D :D :D :D :D :D ....na kiblu pomykać ......ja pie**olę ale siara* .......................... :D :D :D ....ja jakoś od czerwca poginam do kieratu na skutrze .....v-strom za duży i niewygodny do przeciskania się .......a popierduję na kymco agility city 125 .....teraz zainwestowałem w motokoc ...i jest zajebiście (pomimo, że bunkrów nie ma) .......jeszcze czekam na wysoką szybę i będzie full emeryt opcja ........ :D

 

 

pozdr,

w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....hehe Greedo ...ty lamusie :D :D :D :D :D :D ....na kiblu pomykać ......ja pie**olę ale siara* .......................... :D :D :D ....ja jakoś od czerwca poginam do kieratu na skutrze .....v-strom za duży i niewygodny do przeciskania się .......a popierduję na kymco agility city 125 .....teraz zainwestowałem w motokoc ...i jest zajebiście (pomimo, że bunkrów nie ma) .......jeszcze czekam na wysoką szybę i będzie full emeryt opcja ........ :D

 

 

pozdr,

w

..dobre są te kible.... zwłaszcza gdy mieszkasz w dużym mieście. Jak masz dojechać do city to już tylko na moto : ))) z opcją przeciskania się z rozpychaniem :bigrazz:

Wojtasik- gratulacje- ważne żeby w kolanka ciepło było :flesje: ( wysokie szyby są do d*pyyyyy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Volksdeutsche – określenie stosowane w pierwszej połowie XX wieku wobec osób pochodzenia niemieckiego, niezamieszkujących Niemiec, którzy nie posiadali niemieckiego ani austriackiego obywatelstwa.

icon2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...