Skocz do zawartości

Poszukiwanie złotego środka


Rekomendowane odpowiedzi

Zamiast VFR masz jeszcze Thundercata, a zamiast bandziora horneta. Na każdym z tych miałbyś wygodną pozycję.

 

Cos Ty sie tak tego Thundercata czepił :icon_razz: Przeciesz to sportowa pozycja, a kolega pisze wyraznie, że nie chce.

 

Silniki w starych bandizorach(olejaki) to bardzo udana konstrukcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem że udana ale kultura pracy mnie nie powala, miałem troche styczności z bandziorem i spoko tylko, odpalanie rano i brak owiewki, sportowa pozycja odpada i vfr tez ma na sportowo pozycje

 

Piecyk ostatnio do mnie dzwonił i ma swojego fazera na sprzedaż to jutro obejrze, a on zawsze ma dobre moto to pewnie zakupie ale sie okaze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mały ale i tak bedzie to dla mnie rakieta pewnie

 

A o jakim budżecie myślisz...? Bo to dość istotnie zawęża pole poszukiwań :icon_mrgreen:

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel bedzie sprzedawal malego Fazera. Srebrny, nie pamietam rocznika, ale jeszcze z ta najstarsza owiewka.

Sprzet generalnie doinwestowany, kolega mial go dwa sezony i zrobil w tym czasie rozrzad, sprzeglo i glowke ramy, wiec w zasadzie wiekszosc problemow z glowy. Naped tez chyba robil, ale nie dam glowy. Sprzet ma chyba cos ok. 72kkm nalatane. Bez pedalskich przerobek, wszystko seria i raczej bezwypadkowy sprzet.

Ceny nie znam ;). Ale jak co, to moge dac namiar.

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, moja przygoda z Kawasaki GPZ 500 niestety jutro się kończy, od dawna myślę już o następnym motocyklu, który musi być: wygodny dla mnie i pasażera, żeby pozycja nóg była bardzie wyprostowana niż zgięta jak na GPZ( mam około 182cm i problemy z kolanem), chciałbym też troche pojeździć po szutrach lasach co mnie najbardziej kręci ale motocykl musi być na codzien i miasto i trasa, moc 70-100 koni wiem, że to mało możliwe połączyć te wszystkie cechy motocykla, mam kilka takich luźnych propozycji tylko nie wiem czy na wszystkie będzie mnie stać : Kawasaki KLE 650 versys, Suzuki 650 v- storm i yamaha TDM 850/900 i może któs jeszcze coś podpowie, naprawdę nie mam pojęcia co szukać, pomocy :buttrock:

 

Rzuć okiem na Kawasaki ZRX 1200 S.

 

Fajny motocykl na miasto :lalag:

Pozycja twoja i pasażera :lalag:

"na codzien i miasto i trasa" :lalag:

moc :lalag:

spalanie :lalag: :lalag:

szutry w lesie :wacko: raczej spacerkiem i po płaskim :laugh:

 

Jak jeździłeś GPZetem to przypadnie ci, jak sądzę, do gustu.

Zresztą zauważyłem że parę osób na tym forum nim jeździ więc możesz zapytać ich o wrażenia :)

 

A tak generalnie to motocykl "nie do zarżnięcia" i zwykle używany przez przytomnych ludzi :bigrazz: więc musiałbyś mieć wyjątkowego niefarta żeby trafić na jakiegoś w złym stanie.

Klub Anonimowych Piratów Drogowych

 

Młotek zawsze można nazwać impulsatorem kinetycznym o napędzie mięśniowym, ale po co ... ?

 

stopkai.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Rzuć okiem na Kawasaki ZRX 1200 S.

 

Fajny motocykl na miasto :lalag:

Pozycja twoja i pasażera :lalag:

"na codzien i miasto i trasa" :lalag:

moc :lalag:

spalanie :lalag: :lalag:

szutry w lesie :wacko: raczej spacerkiem i po płaskim :laugh:

 

Jak jeździłeś GPZetem to przypadnie ci, jak sądzę, do gustu.

Zresztą zauważyłem że parę osób na tym forum nim jeździ więc możesz zapytać ich o wrażenia :)

 

A tak generalnie to motocykl "nie do zarżnięcia" i zwykle używany przez przytomnych ludzi :bigrazz: więc musiałbyś mieć wyjątkowego niefarta żeby trafić na jakiegoś w złym stanie.

 

 

He he ...

ZRX jest super. Ale, szutry, teren raczej zdecydowanie NIE.

Poza tym, same pozytywy.

Daje radę w mieście, daje radę na trasie. Zużycie paliwa od 5L do 9L. Te pierwsze jak kręcisz tylko do 4-5tys. obrotów. Przy tym silniku wystarcza to do w miarę dynamicznej jazdy. Jak chcesz dać w palnik to od 6-7tysięcy obrotów masz maksymalny moment obrotowy. Wtedy możesz zrąbać dupsko nawet sportowym motocyklom.

Ma swoje wady, jak np. brak centralki. Nawet akcesoryjnej nie ma.

Kolega z Forum RaufM ? sprzedaje lub sprzedał swoją Kawę, tyle że nie eSkę a eRkę, z telewizorkiem z przodu. Czadową i klimatową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...