Skocz do zawartości

Osobówka do przewozu moto.


Gość Saul
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę odgrzałeś temat. Nie szkodzi. Tak mi się przypomniało że w Traffic`u kumpel woził 2 sporty za jednym razem. Ale to już nie osobówka.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...

Pontiac Trans Sport ,po wyjęciu foteli z trzeciego i drugiego rzędu przewiozłem dwie Hondy CB 450S ,jedynie musieliśmy zdemontować lusterka,Brat kupił Yamahe XJ 600 i wieżliśmy ją jego Chryslerem Voyagerem.w ogóle jadąc na wakacje pakuje do Pontiaca dwa rowery(bez ściągania kół) ,krzesła ,leżaki parasolki i co tam jeszcze potrzeba i to wszystko w miejsce trzeciego rzędu foteli (zostaje jeszcze 5 miejsc)Dzisiaj Trans Sporty z lat 94-98 można kupić już za 3-4 tys.Nadwozie z laminatu nie rdzewieje i nie ma wgniotek parkingowych.Polecam.Nie kupować wersji europejskich z silnikem 2.3 i z maualną skrz.bieg. to złom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzialem przerobione nieco auto typu kangoo i w nim motocykl sportowy z lat 70 , w tylnej klapie zostalo zrobione wybrzuszenie ( oczywiscie pelna profeska wraz z lakierowanien) na kolo motocykla aczkolwiek zaslanialo boczny widok lampy , tyle ze to bylo u pepikow wiec moze tam sa nieco inne przepisy :)

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja do swojej cytrynki xsara picasso wcisnąłem Rebelkę 450kę :biggrin: co prawda kierownicę musiałem złożyć i jeden kierunek odkręcić ale co tam! Weszła i przejechała bez problemu. Tyle tylko że bagażnik byl niedomknięty :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...