Skocz do zawartości

Jazda i odszkodowanie.


CBR1100RR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja oczywiście was rozumiem tyle ze kartę będę robił za rok na początku sezonu

 

moi rodzice tak uznali a na razie jestem od nich uzależniony

 

 

 

bardzo dziwne (wręcz nieodpowiedzialne) podejście rodziców, gdy ja byłem w Twoim wieku, mogłem jedynie patrzeć na motorynki do czasu zrobienia karty motorowerowej :icon_eek:

 

Ale spoko, oby Ci się udawało jak najdłużej i jeśli nie przemawia do Ciebie koszt ew. naprawy czyjegoś samochodu, albo zdrowia (obyś nikogo nie skrzywdził na drodze.! ) to pamiętaj jeszcze że prowadzenie pojazdu mechanicznego bez posiadania uprawnień to koszt 500zł. Jedna kontrola i rodzice z miejsca bd musieli wyłożyc koszt Twoich uprawnień. (EDIT - od mandatu nie ratuje Cie Twój wiek, a co wiecej do sądu rodzinnego zostanie sporządzony wniosek o wywiad środowiskowy czy aby Twoi rodzice nad Tobą panują i czy nie przejawiasz oznak demoralizacji, czego skutkiem może byc przyznanie nadzoru kuratora rodzinnego.)

 

 

swoją drogą 550zł to sporo... za moich czasów (jakieś 6 lat temu) szkoła organizowała kurs na karty rowerowe i motorowerowe, a koszt zamykał się w kwocie 150zł

Edytowane przez Diabel_Piszczalka

Dlaczego na świecie żył i czego chciał, dokąd dążył, komu służył - sam nie wiedział. Służył stepom, wichrom, wojnie, miłości i własnej fantazji.

 

 

Primum non nocere.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim razie My rozumiemy Ciebie, ale nie przychodź juz po porady prawne, ponieważ oszukujesz zakład ubezpieczeń od którego próbujesz wyłudzić odszkodowanie, poprzez poświadczenie nieprawdy, co jest karane. A ja już zaczynam żałować że Ci pomogłem.

 

 

miłej zabawy :bigrazz:

Edytowane przez Diabel_Piszczalka

Dlaczego na świecie żył i czego chciał, dokąd dążył, komu służył - sam nie wiedział. Służył stepom, wichrom, wojnie, miłości i własnej fantazji.

 

 

Primum non nocere.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem lecz do czasu kiedy mi pozwalają będę z tego korzystać

Popros mamusie i tatusia o jakas sportowa szescsetke, moze ci pozwola sie przejechac, a my poczekamy az pojawi sie post w innym - doskonale znanym nam temacie. Bardzo czesto jablko pada bardzo niedaleko od jabloni, jestes tak samo tepy jak i twoi rodzice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K...a - 550 zł za kartę motorowerową? Jak dobrze, że mnie za moich niedawnych "młodocianych" czasów owe uprawnienie wyniosło 20 zł + 7 zł zdjęcia u fotografa. :x

 

Rada na przyszłość- nie zgłaszać takich problemów na forach, gdzie wypowiadają się dorośli ludzie, bo można się potem naczytać sporo krytyki na swój temat. Bądź co bądź- głupiś, tylko jeszcze o tym nie wiesz. (Ty to jeszcze, ale Twoi starzy powinni wiedzieć, że mogą Ci krzywdę zrobić takim przyzwolniem):)

Co do tego odszkodowania- jak wpisane masz, że się wyrnąłeś na rewerze to dostaniesz odszkodowanie ze szkoły za złamanią rękę, nie wiem co byś więcej chciał.

Edytowane przez VinAlucard

"Generalnie rzecz biorąc, zdejmuję linkę tylko w niedzielę jak idę do kościoła..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...