Skocz do zawartości

Intruder 800 - 1992 r


PrzemekB
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Znajomy kupił w/w moto i dał się pobujać. Już po pierwszych metrach coś mi nie grało ale, że nie jeżdżę na co dzień armaturą to pomyślałem "te typy tak mają" :icon_razz:

Suza ma problem z jazdą na wprost i lekko ciągnie w prawo. Rzuciłem okiem na przednie koło i okazało się, że nie jest ono centralnie umiejscowione. Pytanie do znawców tematu wygląda następująco: Co skopał poprzedni właściciel, tudzież handlarz : Czy koło jest źle zamocowane (nie oryginalne tuleje) czy też powiedzmy koło jest źle zaplecione/ wycentrowane. A może coś zupełnie innego. Lagi wyglądają na proste, koło nie bije na boki ani w pionie, jest tylko jakby przesunięte w poziomie o około 8mm co widać na zdjęciach. Doradźcie co zrobić bo szkoda mi chłopa jak wejdzie w pierwszy zakręt i już z niego nie wyjedzie...

 

WIDOK OGÓLNY

LEWA STRONA

PRAWA STRONA

LEWE MOCOWANIE

PRAWE MOCOWANIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast przyczyna moze lezec gdzie indziej.

Na moje oko to ani przednia opona, ani zacisk z klockami nie wygladaja za ciekawie.

 

Co może być przyczyną?

Motocykl jak się dowiedziałem jest sprowadzony i pochodzi od handlarza. Ogólnie nie wygląda za ciekawie, bałbym się na tym jechać gdziekolwiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też to wygląda na jakąś rzeźbę z różnych części. Ktoś mało kumaty to składał, byle miało 2 koła i stało o własnych siłach. Obręcz na szprychach można trochę przeciągnąć na którąś stronę ale to co widać na fotach to niezła kupa, zbyt dużo żeby same szprychy dały radę. Obejrzyj koło i zwróć uwagę czy kołnierze piasty są mniej-więcej w osi z obręczą.

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Motocykl oddany do handlarza, z wyszczególnieniem wszystkich usterek (dał półroczną gwarancję przy sprzedaży). Zobaczymy czy wszystko zostanie naprawione jak należy. Podejście handlarza przy odbiorze motocykla było typowe - robił z siebie idiotę ( to błotnik jest źle osadzony itp....) Nawet próbował przekonać, że odwrotnie założona przednia opona "to tak ma być" Na razie nie podam na forum nazwy sklepu. Mam nadzieję, że się postara i nie będę musiał wystawić mu opinii w osobnym temacie Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...