Skocz do zawartości

Tor Lublin


chomiczon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze mnie takie rzeczy wkurzały. Tor nie stoi tam przecież od wczoraj, każdy kto kupował tam dom, mieszkanie wiedział w co się pakuje. A teraz nagle po kilku latach mieszkania wielkie petycje i protesty. Niczym na torze Poznań. Nosz qrde ludzie czy was powaliło?

Chcecie cisze budujcie się na wioskach z dala od torów i lotnisk! A jak coś nie pasuje to sprzedajcie chaupę i wyprowadźta się. Nie widzę problemu. A tak przez kilku sqwi*** niszczą jeden z niewielu takich obiektów w Polsce.

Wyścigi motocyklowe - www.motosp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mnie takie rzeczy wkurzały. Tor nie stoi tam przecież od wczoraj, każdy kto kupował tam dom, mieszkanie wiedział w co się pakuje. A teraz nagle po kilku latach mieszkania wielkie petycje i protesty. Niczym na torze Poznań. Nosz qrde ludzie czy was powaliło?

Chcecie cisze budujcie się na wioskach z dala od torów i lotnisk! A jak coś nie pasuje to sprzedajcie chaupę i wyprowadźta się. Nie widzę problemu. A tak przez kilku sqwi*** niszczą jeden z niewielu takich obiektów w Polsce.

Ziemia w atrakcyjnej lokalizacji została sprzedana. I wszystko w tym temacie.

24cefcm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i tak nadal wszystko tylko kasa

 

Moja ciocia mieszka w tym bloku gdzie jest to słynne przeniesione okno, i sama się dziwiła co tak ludziom przeszkadza z tym torem, przy zamkniętych oknach ciężko stwierdzić czy ktoś teraz jeździ czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, taką informację otrzymałem w tym roku będąc w Lublinie, ale widać nie uda się.

Kivi pisał że rozmawiał z Arturem, ja także z nim rozmawiałem w sierpniu i jeszcze wtedy zapewniał że będą jazdy. Zresztą chyba kilka stron do tyłu było o tym. Potem jakoś dziwnie zachowali się w stosunku do niego.

Szkoda bo jeszcze się łudziłem że to będzie prawda. Chyba że nasypią piachu i tyle.

Aha. W lipcu czy sierpniu, każdy z nas, kto tam był i gadał z Arturem to słyszał.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...