Skocz do zawartości

Szukam motorka do miłej jazdy


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Szukam motorka do góra 3 tysięcy zł. Najlepiej gdyby był to enduro lub coś podobnego, ważne aby dał radę w terenie (bez katowania oczywiście) i na drodze, oraz aby miał homologacje. Nie chcę wielkiego motoru, ponieważ jestem dość niska (tak, jestem dziewczyną), jedyne 163 cm. Szukam więc czegoś pomiędzy 80~125/150. Wiem, że crossy zwykle mają siedzenie umiejscowione wysoko, znacie może jakieś modele, na których dam radę dotykać obiema nogami ziemi? (niecałkowicie, ale chociaż troszkę). Nie jestem początkująca, miałam doczynienia z chopperami i ścigaczami, więc jeździć umiem. Co byście mogli mi polecić? Proszę o rady, jeżeli zły dział, proszę o przeniesienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieźle, jak w wieku 16 lat już masz dosyc chopperów i ścigaczy .... :D

A widzisz jak dziewczyny potrafią nas zaskakiwać. Temat do zamknięcia niestety ponieważ na górze mamy "Co kupić , co wybrać? " tam zadajemy takie, i podobne pytania. Pozdrawiam :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Yamahe DT 125 lub Honde MTX 125 :)

Honda lepsza w terenie, ale na asfalcie się nie spisze za dobrze.

Jak chcesz wyczynówke cross to Suzuki RM 125.

Honde i Yamahe bez problemu znajdziesz w tych pieniądzach :)

Suzuki jest troche droższy :/

Edytowane przez Marcin06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazda 125 sie nada , w 4suwie troche mniejsza dynamika ale w dwusuwie to juz fajnie polata . do 3kzl spokojnie znajdziesz to czego szukasz . mam dr 125 , moze byc xt 125 czy xl125. z dwusuwa plece jak poprzednicy dt , etx, mtx itp . :lalag:

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mi naprawdę za to nie płacą żebym robił tutaj porządek, a rozdawanie ostrzeżeń na prawo i lewo też nie jest moim hobby więc proszę pomagajcie - odsyłajcie do istniejących tematów i raportujcie (ta opcja jest darmowa :) ).

 

@SWolfik: A Ty koleżankom w kwestii takich ogólnych dotyczących wyboru motocykla pisz w temacie "Co kupić, wybrać?".

 

Pozdrawiam, wasz kochany moderator :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...