Skocz do zawartości

napiecie lancucha w skrzyni sprzeglowej


Rekomendowane odpowiedzi

Czy wie ktos czy napinacz w skrzyni sprzeglowej Road King 2007 1584cc napina sie automatycznie czy trzeba go napinac recznie? Wydaje mi sie ze jest troszke glosny ten lancuch na 5 i 6 biegu w trakcie jazdy, aczkolwiek od momentu kupna przy 2600 milach tez nie byl jakis super cichy (obecnie jest 21000 mil). Nie wiem czy mam to rozbierac czy zostawic bo to normalne dzwieki pracy. Moze to skrzynia, ktora podobno tez nie jest za cicha w modelach z 6 cio stopniowym przelozeniem. Sam nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luźny łańcuch słychać tylko na luzie gdy silnik pracuje na wolnych obrotach. Wtedy klepie o obudowę gdy jest mocno luźny. Podczas jazdy go nie słychać lecz czuć przy zmianie obciążeń.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pokrywie bocznej sprzęgła masz otwór inspekcyjny a pod pokrywą śrubę regulacji wraz z kontrą napinacza łańcucha pierwotnego.

 

W modelach z silnikiem 1584 nie ma inspection cover i stad pomyslalem ze nie mozna go regulowac wiec pewnie jest samoregulujacy sie.

Dzieki za pomoc.

 

Dzieki za podpowiedzi chlopaki.

dla informacji w ciagu 21000 mil (prawie 34 tys km) siadla tylko cewka zaplonowa.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nowych HD nie jestem obeznany, ale zdaje się że od któregoś rocznika Twin Cama pakowali już automatyczne regulatory. Chociaż ręki nie dam uciąć za tą wiadomość.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...