Skocz do zawartości

Majac juz A lub B można stracić prawko gdy sie nie zda?.


Tomtomek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

cóż, moj znajomy pod wpływem pływał motorówką po rzece, Złapała go policja wodna. Pal sześć prawko, on stracił patent jachtowego sternika morskiego, a to ok 10.000zl i (800 godzin do wypływania, dwa drogie egzaminy) oraz IŻa (instruktora żeglarstwa PZŻ). W teorii można stracić i licencje pilota

 

 

Przecież to jest oczywiste że jak na jeziorze za sterami cię złapią to i prawko ci zabiorą nawet jak sobie pożyczysz jakąs lódke i nie masz na nią uprawnień bo do ilus tam pojemności czy mocy nie trzeba tak samo jak masz papiery na lódke i złapią cie na drodze to i na łódke ci zabiorą.

Jeśli chodzi o rowery to wczesniej jak jechałeś na bani to ci mogli prawko zabrać (przy tym i kwity na prowadzenie lodzi) ale jak prowadziłeś rower idąc nic ci nie mogli zrobić. Teraz z tego co słyszałem czy jedziesz na bani na rowerze czy go prowadzisz obok( a raczej to rower cie prowadzi) prawka nie stracisz ale bedzie grzywna wysoka, tak słyszałem i dużo ludzi to potwierdziło.

 

To już wiemy. Ciekaw jestem jak jest w przypadku utraty uprawnień za punkty, lub inne naruszenia przepisów po trzeźwemu.

Edytowane przez shuy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy policjant może skierować na powtórny egzamin za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego?

 

Policjant nie ma takiej mocy prawnej, aby kogoś kierować na powtórny egzamin. Policjant może jedynie wlepiać punkty karne, albo zabierać dokumenty i zatrzymywać kierowców za... rażące naruszenie przepisów (np. jazda pod wpływem alkoholu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jest oczywiste że jak na jeziorze za sterami cię złapią to i prawko ci zabiorą nawet jak sobie pożyczysz jakąs lódke i nie masz na nią uprawnień bo do ilus tam pojemności czy mocy nie trzeba tak samo jak masz papiery na lódke i złapią cie na drodze to i na łódke ci zabiorą.

Jeśli chodzi o rowery to wczesniej jak jechałeś na bani to ci mogli prawko zabrać (przy tym i kwity na prowadzenie lodzi) ale jak prowadziłeś rower idąc nic ci nie mogli zrobić. Teraz z tego co słyszałem czy jedziesz na bani na rowerze czy go prowadzisz obok( a raczej to rower cie prowadzi) prawka nie stracisz ale bedzie grzywna wysoka, tak słyszałem i dużo ludzi to potwierdziło.

 

Co jak będę naje*** płynąć pontonem, albo kajakiem czy też łódką z wiosłami (wszystkie wymienione bez silnika)???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...