Skocz do zawartości

Wawa Ząbki Zielonka Marki


artur-suz-wawa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedziałem kiedy możemy jechać na tor ... tylko kup lepsza motorynke , bo może ci kopniak odpaść:)

 

nazywasz mnie mistrzem prostej a nie widziałeś mnie w akcji:) bedziesz wąchał moje spaliny w sierpniu a po pierwszym dublu spierdolisz z toru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałem sierpien możemy jechac na dowolny TOR wybrany przez was tak aby nie było zbyt duzo prostych bo przecież jestem w nich mistrzem:) a sierpien dlatego ze musze na to zarobic

 

Tak z ciekawości - skąd Twoja pewność niebywałych umiejętności jazdy motocyklem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie mam:) jeszcze nie pracuje a w tym momencie zostały mi jeszcze dwie matury:) a tak pozatym musze kupić opony i napęd bo moje są na wykończeniu

 

Mimo tego że jestem najmlodszy z was chyba to troche czasu latam:) motocross to dobra szkoła jazdy , nie wiem czy wygram ale to wzieło się z tąd ze nie dam sobą pomiatac... Michalski oby nie zaczynali:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz całkowicie poważnie.

Temat został przeze mnie wyczyszczony z ostatnich wpisów, także moich. Albowiem łamały regulamin.

Było przez chwilę śmiesznie, ale przez chwilę.

Temat otwieram i bawcie się sami na własnym podwórku.

Pozdrawiam i przypominam o profilach.

 

 

Dzięki Yuby za rozsądną decyzję.

 

Panowie, Panowie.

 

To ja dziś podałem namiary na Nasze forum kumpeli która też co by mogła na bieżąco śledzić tematy i ewentualnie latać z Nami motocyklistami no i Bóg mi światkiem, że taraz trochę mi wstyd że ją tu skierowałem, bo jak zobaczy cały ten bałagan którego do niedawna tu nie było fakt część wykasowana ale pozostały resztki nie powiązane z niczym i nie trzymające się kupy.

 

Hmm. poziom podstawówki pierwsze wystrzały testosteronu do krwioobiegu i rozmowa o tym kto ma lepsze zabawki, kto szybciej lata na BMXie i kto ma lepszego wójka który zna karate.

 

Wstyd Panowie, naprawdę wstyd ale mam nadzieję że sytuacja się nie powtórzy

 

PS Yuby może wyczyść wszystko od sławnego Dot5 czy6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...