Skocz do zawartości

Wawa Ząbki Zielonka Marki


artur-suz-wawa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co wiem Danona wy.....i z forum więc jak coś trzeba mu sms puszczać.

 

Też jestem za wykasowaniem całego spamu i nie umawianiem się z chłopcami Yubego bo znając życie, jak zawsze skończy się napierdalanką, która nic nie wniesie do tematu.

 

Prawda jest taka, że nikt z tego tematu, ani z nas ani Yuby i jego chlopcy nie liczą i nie będą się liczyć w sporcie motocyklowym więc co tu udowadniać?

 

Michalski, Szybki, Danon

może polecimy w niedziele do Pułtuska, wpierdzielić pizze?

Ale jak coś to się dostosuje do Waszych propozycji w godzinach 9-13

Edytowane przez marcinrednose
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na Płońsk E77 (tam znam dobrą pizzerię, robią tam naprawdę inną pizze) potem powrót inną trasą mniej cywilizoeaną o małym ruchu: Ojrzeń, Nowe Miasto, Nasielsk, Wieliszew, zegrze i rozjazdówka do homa :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michalski,

bezproblemowo piszę się na Twoje trasy. Zaproponowałem Pułtusk bo znam mieścinę.

Ale nad Bug jeszcze chętniej polecę.

 

Szybki nie zauważyłem Twojego posta bo wskoczył jak pisałem.

Ja jestem otwarty na propozycje.

 

Co do mazur w czerwcu to nie chce nic mówić, ale może uda mi się coś fajnego zorganizować.

Edytowane przez marcinrednose
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziecie lecieli na Drohiczyn to polecam albo Wyszków - Łochów - Węgrów - Sokołów - Drohiczyn albo Sulejówek - Stanisławów - Łochów - Węgrów - Sokołów - Drohiczyn. Trasa ze Stanisławowa do Węgrowa w przebudowie i dużo świateł, ruch wahadłowy.

 

Najlepszy widok jest za Drohiczynem w stronę Siemiatycz.

 

W Siemiatyczach możecie wpaść do mnie na Shella, jest dobre jedzenie i Parasolki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, za Drohiczynem po prawej stronie, lecąc na Siemiatycze .... tylko trzeba polną drogą podjechać lub się przejść :D A za jakieś 1-2 km jest Parking prawie na Bugiem, kilka starych Bunkrów też zauważycie na trasie, szczególnie za Bugiem. Przed Mostem na Bugu jest Knajpa (Frankopol miejscowość chyba). Asfalt taki sobie i uważajcie na Alfe oraz nieoznakowanego Fiata Bravo - szary między Węgrowem a Drohiczynem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, jeśli nie będziemy się strasznie spieszyć, wpadniemy coś wszamać;) W Siemiatyczach też nie byłem więc chętnie je zobaczę.

 

Aha, oczywiście nie możemy się za bardzo najeść, bo na lody do Jadowa musimy zajechać obowiązkowo;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...