Skocz do zawartości

Wawa Ząbki Zielonka Marki


artur-suz-wawa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Marcino daj spokój nie ma sensu rozmawiać z nimi

 

ku*wa chłopaki będziecie z taboretami gadali?? dajcie spokój w taki taboret to można jedynie pierdnąć i nie słuchać co mówi:) lepiej mi powiedzcie czy jutro walimy na cargo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wnioskuje że to jakiś zakompleksiony jednostrzałowiec :)

Odpuszczam temat i nie odpowiadam na durne posty.

 

Panu Yubemu zwracałem uwage, że łamie regulamin to skasował moje posty.

Niedługo status ostrzeżń zrobi mi 100% i będzie walił gruchę w samotności :)

 

Jeszcze w gwoli mojego zapie**alania .. hehe

ten rok to moj pierwszy sezon na moto, ale Mod wie lepiej hehe

Edytowane przez marcinrednose
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak skończyłeś szkołe to potrafisz liczyć jestem z rocznika 93 czyli mam 19 lat... nie masz sie do czego do*ebac to dopierdalasz sie do tego?? w dupie mam to twoje forum, i nie mow mi ze miasto jest małe bo nie wiesz z kim rozmawiasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak skończyłeś szkołe to potrafisz liczyć jestem z rocznika 93 czyli mam 19 lat... nie masz sie do czego do*ebac to dopierdalasz sie do tego?? w dupie mam to twoje forum, i nie mow mi ze miasto jest małe bo nie wiesz z kim rozmawiasz

 

Gangsta :D

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja? A czym to :). Zaproponowałem wspólną przejażdżkę, fakt Danon się przestraszył, ale to nie moja wina :D

 

Czy na forum jest jakiś kumaty moderator? Wcześniej określiłem wasze teksty mianem "rodem z przedszkola". Jak widzę, bardzo trafnie, bo tak wam idzie czytanie ze zrozumieniem. Wiesz że nie napisałem do ciebie, więc nie rżnij kretyna. Twój przydupasek groził Danonowi93, a po odpowiedzi śmieje się że jest "gangsta". Dyskutanci za 5gr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja nie wątpię że na sparing to byś się umówił miszczu prostej, szkoda że na moto nie można cię wyciągnąć :bigrazz:

 

Czy na forum jest jakiś kumaty moderator? Wcześniej określiłem wasze teksty mianem "rodem z przedszkola". Jak widzę, bardzo trafnie, bo tak wam idzie czytanie ze zrozumieniem. Wiesz że nie napisałem do ciebie, więc nie rżnij kretyna. Twój przydupasek groził Danonowi93, a po odpowiedzi śmieje się że jest "gangsta". Dyskutanci za 5gr.

 

Ale wstawiłeś mój cytat szerloku :D

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...