Skocz do zawartości

Wawa Ząbki Zielonka Marki


artur-suz-wawa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na chwilę obecną pasuje mi wyłącznie niedziela.

 

STRONA WARSZAWA, MARKI, ZĄBKI ITP. ITD. JEST DO UMAWIANIA SIĘ NA WSPÓLNE WYPADY. STĄD WIELKA PROŚBA, JEŚLI NIE MACIE NIC DO NAPISANIA W TEMACIE TO NIE PISZCIE !!!

 

W regulaminie mamy napisane jasno:

31. Użytkownik zgadza się nie publikować na Forum:

a. treści obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby;

c. treści podżegających do kłótni, konfliktów, sporów;

 

20. Administracja zobowiązuje się do zapewnienia jak najwyższej jakości korzystania z Forum.

33. Administracja podejmuje starania mające na celu usuwanie wszelkich omawianych w punkcie IV.31 treści jak najszybciej, jednak zastrzega, że nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości.

 

Także wielka prośba do Pana Administratora i kolegów PRZESTAŃCIE PISAĆ POSTY NIEZWIĄZANE Z TEMATEM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie chłopcy, ale nie będziecie mi mówić gdzie mogę pisać a gdzie nie, i nie dlatego że jestem modem tylko dlatego że to wolne forum i każdy może pisać gdzie chce, Wy też. A ponieważ oskarżacie mnie o rózne dziwne rzeczy to muszę się ustosunkować.

 

“Internetowi pociskacze“ j*b*a hipokryzja? Ty j*b*esz nieznajomoscia znaczenia pojecia “hipokryzja“.

 

Rozumiem że to do mnie. Sorry ale to nie ja przechwalam się jak ja niby wymiatam na moto a jak ktoś mi rzuci wyzwanie to z podkulonym ogonem wymyślam jakieś wymówki ze strachu. Ta osoba to Danon93. Więc albo wyjaśnij mi o co Ci chodzi albo nie zabieraj głosu.

 

Słuchaj stary , bo nie wiem jak ci na imię okolice sierpnia tor poznań dam Ci znać co i jak z propozycja tak zebyś mogł oczywiście się ze mna zmierzyć ale na litość boska weź załóż temat i pisz tam o tym a nie bedziesz tutaj nap**dalał i mnie uczył... Nie od tego jesteś , a może bedziesz mogł się pouczyć odemnie ... DAM CI ZNAC , JESTES NAJMADRZEJSZY I WIESZ WSZYSTKO NAJLEPIEJ TAK POPELNIŁEM BŁĄD PISZĄC O DOCIE 6 TAK PRZEPRASZAM WSZYSTKICH ZA TO I WSTYD MI :) TAK CHCE SIĘ Z TOBA ZMIERZYĆ I IDZ JUŻ STĄD BO CHCE SIE USTAWIC NA WYPAD A TY WCIAŻ WTRACASZ SWOJE ZDANIE .

narazie

 

Nie jestem najmądrzejszy tylko chcę ci pokazać że nie mam w zwyczaju tak jak ty przechwalać się co to ja nie potrafię jeśli nie mogę tego udowodnić. Twierdzisz że jestem tylko mocny w gębie a na razie wychodzi na to że to ty taki jesteś.

 

A teraz jeszcze wyjeżdżasz mi z Poznaniem :). Człowieku, po pierwsze nie masz kasy żeby tam pojechać. Raz byłeś w Częstochowie i od tamtej pory jak ktoś proponuje jakiś wyjazd to zawsze masz jakąś wymówkę. Stać cie tylko na jeżdżenie na cargo i gapienie się na dupy. A po drugie na takim dużym obiekcie moja F3 nie ma szans z twoja K5. Mnie nie interesuje jak odkręcasz na prostej bo to nawet małpa potrafi, tylko jak jeździsz w winklach. Mi wystarczy kilka kilometrów, na przykład trasa 632 do Legionowa. Jeśli faktycznie tak ogarniasz jazdę jak twierdzisz to nie będziesz miał problemu żeby zostawić mnie daleko z tyłu, prawda? No ale pewnie nie będiesz miał czasu ;).

 

Eh, te dzieci neostrady...

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Limo kolego ja już nie mam siły , na wyklucanie sie kto jest lepszy kto gorszy nie będe sie ustosunkowywal do twojej wypowiedzi bo mi sie poprostu nie chce:) szanuje to ze masz swoje zdanie :) ale ja je mam w dupie :) narazie stary i wez se odpusc mowie ci sierpien i mozemy walic na tor

 

Marcin próbuje zaprzestac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki założyłem nam strone na fb :) zorientujcie sie:)

 

http://www.facebook.com/MotocyklowaLatajacaWarszawa

 

Danon93

 

Osobiście uważam że to fajny pomysł tylko kłopot polega na tym, że ja kompletnie nie wiem o co chodzi z tym facebookiem i jak to się obługuje :-(

 

Więc jak się stykniemy to będziesz musiał mi zrobić szybki coaching :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...