Skocz do zawartości

Wawa Ząbki Zielonka Marki


artur-suz-wawa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ehem... A może by tak powrócić do tematu bo pogoda zachęca? :biggrin:

Jeszcze raz witam Wszytstkich.

Może na wstępie coś o sobie. Mam 31 lat i od dwóch lat mieszkam w pod warszawskich Ząbkach. Przygodę z moto zaczełem za młodu Simsony, MZ itp. W zeszłym roku stałem się posiadaczem "wreszcie prawdziwego" motocykla, mianowicie Kawasaki Z1000.

Jak tylko słońce wychyliło się z za zimowej otoczki zaczełem latać po mieście i w trasy. Pech chciał , że na chwilę obecną wszyscy moi latający znajomi, jakoś średnio są zmotywowani do dalszych i bliższych wycieczek (a to praca, a to żona, a to dzieci, a to jeszcze cos innego). No cóż rozumiem, że są ważniejsze sytuacje od Pasji, a może Pasja za słaba :-(.

Dlatego też postanowiłem dołączyć do Was z nadzieją, że znajdę Tu grupę ludzi (lub jednostki które co dopiero stworzą grupę) na tyle zwariowanych na punkcie dwóch kółek ludzi, którzy oczywiście w miarę możliwości będą wykorzytywali każdą okazję do wspólnych przelotów dalszych i bliższych.

Dziś np. byłem niedaleko Wielbarka około 160km od Wawy tzw. Pas gdzie co niedzielę tworzą się nieformalne zloty ludzi zarażonych pasją motoryzacji, oprócz nie formajnych spotkań można popatrzeć na trening Stunt, palenie gumy na moto + samochody, no fajny kliemacik.

 

Szkoda tylko, że leciałem tam Sam :-(

Mam nadzieję,że na nastepną wizytę na Pasie polecimy w kilka maszyn.

 

Pozdrawiam gorąco.

 

Szybki 81

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i co cos jezdziliście?

 

szybki81 od kiedy to jest w Wielbarku? bardzo często jezdze w tamte rejony i jakos nigdy nie załapałam sie na tą imprezke... pewnie dlatego, ze mam wieksze cisnienie dojechac do Mragowa a pozniej wrocic do domciu hahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i co cos jezdziliście?

 

szybki81 od kiedy to jest w Wielbarku? bardzo często jezdze w tamte rejony i jakos nigdy nie załapałam sie na tą imprezke... pewnie dlatego, ze mam wieksze cisnienie dojechac do Mragowa a pozniej wrocic do domciu hahaha

 

A jeździliśmy troszkę. Wrzuciłem specjalnie wątek wcześniej ale nikt sie nie zdeklarował więc z Sygnetem polataliśmy sami w sobotę. Mała trasa.. Kawąłek w stronę Radzymina, żołnierską do marsa, siekierkowskim na ursynów, do centrum na kebaba jak tradycja nadazała po czym udaliśmy sie na kawę na starówkę skąd polecieliśmy obejrzec nowy most ale miejscy nas doinformowali że tylko deptaki wejdą więc wrócilismy do domu. 80 km zamiecione na rozgrzewkę.

kręciciel obrotów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeździliśmy troszkę. Wrzuciłem specjalnie wątek wcześniej ale nikt sie nie zdeklarował więc z Sygnetem polataliśmy sami w sobotę. Mała trasa.. Kawąłek w stronę Radzymina, żołnierską do marsa, siekierkowskim na ursynów, do centrum na kebaba jak tradycja nadazała po czym udaliśmy sie na kawę na starówkę skąd polecieliśmy obejrzec nowy most ale miejscy nas doinformowali że tylko deptaki wejdą więc wrócilismy do domu. 80 km zamiecione na rozgrzewkę.

 

Potwierdzam, troche polataliśmy i poryczałem swoim wydechem

Trzeba ustawić się na przyszły weekend aby tylko pogoda była podobna nie tak jak dzis brrr....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko wszystkim , fajnie że obczaiłem temat . Mam 19 lat i jestem z Ząbek . Mój motocykl Gsxr 750 k5 , chętnie się do was przyłącze :) dawajcie znać zarówno bliższe jak i dalsze trasy

 

 

PS. planuje jechać do Częstochowy , czy ktoś jest chętny?? Czekam na szybka odpowiedź to jest 14-stego kwietnia a 15-stego na bemowo . Czekam na szybką odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i co cos jezdziliście?

 

szybki81 od kiedy to jest w Wielbarku? bardzo często jezdze w tamte rejony i jakos nigdy nie załapałam sie na tą imprezke... pewnie dlatego, ze mam wieksze cisnienie dojechac do Mragowa a pozniej wrocic do domciu hahaha

 

Cześć Karola

 

W Wielbarku skrecasz na Nidzicę (Trasa 604) przejeżdżasz jakieś 15km i nagle w lesie trasa się rozszerza no i widzisz na jezdni ślady po palonej gumie - to własnie tam, kawałek dalej jest kolejny Pas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam, odremontowali ją w końcu?

 

trzęsie jak cholera, wiazd na wiadukt przy marsa to już totalny wytrzep dopiero zjazd na siekierkowski daje ulgę

 

brak odzewu był, ponieważ w Sandomierzu bylismy :) na wycieczce z Tomkiem Kulikiem od piątku do niedzieli :)

tez troche kilometrów zrobiliśmy

 

no to faktycznie fajnie tym bardziej że pogoda zachęcała do dłuższej trasy. To czym są przy tym nasze kilometry :blush:

 

Jeszcze raz witam Wszytstkich.

Może na wstępie coś o sobie. Mam 31 lat i od dwóch lat mieszkam w pod warszawskich Ząbkach. Przygodę z moto zaczełem za młodu Simsony, MZ itp. W zeszłym roku stałem się posiadaczem "wreszcie prawdziwego" motocykla, mianowicie Kawasaki Z1000.

Jak tylko słońce wychyliło się z za zimowej otoczki zaczełem latać po mieście i w trasy. Pech chciał , że na chwilę obecną wszyscy moi latający znajomi, jakoś średnio są zmotywowani do dalszych i bliższych wycieczek (a to praca, a to żona, a to dzieci, a to jeszcze cos innego). No cóż rozumiem, że są ważniejsze sytuacje od Pasji, a może Pasja za słaba :-(.

Dlatego też postanowiłem dołączyć do Was z nadzieją, że znajdę Tu grupę ludzi (lub jednostki które co dopiero stworzą grupę) na tyle zwariowanych na punkcie dwóch kółek ludzi, którzy oczywiście w miarę możliwości będą wykorzytywali każdą okazję do wspólnych przelotów dalszych i bliższych.

Dziś np. byłem niedaleko Wielbarka około 160km od Wawy tzw. Pas gdzie co niedzielę tworzą się nieformalne zloty ludzi zarażonych pasją motoryzacji, oprócz nie formajnych spotkań można popatrzeć na trening Stunt, palenie gumy na moto + samochody, no fajny kliemacik.

 

Szkoda tylko, że leciałem tam Sam :-(

Mam nadzieję,że na nastepną wizytę na Pasie polecimy w kilka maszyn.

 

Pozdrawiam gorąco.

 

Szybki 81

 

Szybki 81 więc skoro jestesmy sąsiadami niedaleko patrząc łatwiej będzie sie zestawić na polatanie, podoba mi się klimat opisanego Pasa.

Edytowane przez LupoRF

kręciciel obrotów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i ja koniecznie muszę do Was dołączyć Panowie :) ostatnio własnie w sobotę przyciągnałem moto z mojego miasta (130km) wygwizdało mnie nieźle, jak dla mnie to na latanie po wawce potrzeba przynajmniej 14 stopni :) zmarźluch jestem :) nmo chyba że jeździmy 60mk/h :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do tematu latania.

Może powrzucajmy propozycje w tym temacie.

Ja prawdopodobnie będę podjeżdżał nie za często (żona, dzicko) ale na 100% się pojawie.

Przyszły weekend nie dam rady, ale w ten świąteczny pewnie znalazł bym troche czasu na wspólne latanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka mała propozycja w mojej strony.

Może spykniemy się po pracy lub weekend pod jakims znanym miejscem w okolicy np. parking przed Piotrem i Pawłem obok M1?

Z mojej strony przyszły tydzień ok godz 19.00 lub weekend (7-8 kwiecień).

Chyba że odrazu na latanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...