Skocz do zawartości

Wawa Ząbki Zielonka Marki


artur-suz-wawa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

PROPOZYCJA NA DZIŚ!!!

 

Może zrobimy sobie dziś małą traskę.

Strart 18:00 Mc Donald przed Łomiankami potem 7 do Płońska na Pizze a powrót przez Ojrzeń, Nowe Miasto, Nasielsk, Dębe, Wieliszew, Zegrze (Postój), no i dzida na Cargo a z tamtąd już standard czwartkowy latanie po Wawie

Łącznie traska 180km razem z pizzą 2,5h.

 

Chętni dopisywać się :-)

 

będę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PROPOZYCJA NA DZIŚ!!!

 

Może zrobimy sobie dziś małą traskę.

Strart 18:00 Mc Donald przed Łomiankami potem 7 do Płońska na Pizze a powrót przez Ojrzeń, Nowe Miasto, Nasielsk, Dębe, Wieliszew, Zegrze (Postój), no i dzida na Cargo a z tamtąd już standard czwartkowy latanie po Wawie

Łącznie traska 180km razem z pizzą 2,5h.

 

Chętni dopisywać się :-)

 

powinienem byc ;)

 

mc donald na rogu pułkowej i papirusow ??

"Gdy na drodze za zakrętem Przeznaczenie spotka mnie ... "

"...If I'm not back again this time tomorrow, Carry on, carry on, as if nothing really matters. ..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarłem cały. Marcin, w poniedziałek nie dam rady. Mam już zaświadczenie ze stacji kontroli, więc pozostaje mi tylko odebrać dowód, ale w wydziale komunikacji powiedzieli że papiery do urzędu mogą dojść nawet za 2 tygodnie. ch*j. Akurat na urlop...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś potwierdzi, ale za jazde bez dowodu chyba 50 zł. płacisz.

Teoretycznie możesz zagadać, że zrobiłeś badanie, ale dowód jeszcze nie doszedł.

 

Co do jazdy bez przeglądu to ja bym nie ryzykował. Zrobisz z kogoś kalekę i ubezpieczyciel zrobi Ci tyle problemów ze sie nie pozbierasz finansowo przez lata.

 

Sebek nie odbierze dziś motoru z warsztatu więc poniedziałek odpada. Nie wiem czy do środy sie ogarnie, ale było by fajnie w środę pojechać.

Edytowane przez marcinrednose
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...