Skocz do zawartości

Wawa Ząbki Zielonka Marki


artur-suz-wawa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jedzieta do tego Radomia w piątek?

 

Panie i Panowie :)

 

Miałem nie jechać bo ostatni dzień miesiąca i w pracy trzeba pilnować planów sprzedażowych i pracowników ale kilka mln zrobionych wiec stwierdziłem że jadę.

 

Ja i Paweł moi kumpel ustawiamy się w Piątek 8:00 w Jankach przy MC Donalds i stamtąd lecimy do Radomia na 9:00 na TOR.

Szybki nie dygaj ja też za specjalnie wielkich umiejetności nie posiadam, wieksze w puszczce :) ale wole uczyć się na Torze nić na winklach na mieście które mogą byc w różnym stanie piach itd jak się wyłożę to przynajmniej nie zaliczę drzewa czy innego auta z naprzeciwka tylko bandę z opon. Wielkich prędkości tam sie nie da rozwinąć a ćwiczy się składanie w zakrętach.

Pokora we mnie nastała od ostatniego czasu kiedy lecieliśmy na Cargo i zamykałem oczy i biłem się z myślami czy mnie zdejmnie auto z naprzeciwka gdy wyprzedałem... na puszki nie ma rady.

 

Jeśli ktos jest chętny to zapraszam do przyłączenia się. START Piątek 8:00 Janki Mc.Donald.

 

Marcin

Edytowane przez Sygnet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedzie ktos jutro moze na szkolenie do ułezy ?? bo z tego co pamieta to ktos mial jechac :)

"Gdy na drodze za zakrętem Przeznaczenie spotka mnie ... "

"...If I'm not back again this time tomorrow, Carry on, carry on, as if nothing really matters. ..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Panie i Panowie :)

 

Miałem nie jechać bo ostatni dzień miesiąca i w pracy trzeba pilnować planów sprzedażowych i pracowników ale kilka mln zrobionych wiec stwierdziłem że jadę.

 

Ja i Paweł moi kumpel ustawiamy się w Piątek 8:00 w Jankach przy MC Donalds i stamtąd lecimy do Radomia na 9:00 na TOR.

Szybki nie dygaj ja też za specjalnie wielkich umiejetności nie posiadam, wieksze w puszczce :) ale wole uczyć się na Torze nić na winklach na mieście które mogą byc w różnym stanie piach itd jak się wyłożę to przynajmniej nie zaliczę drzewa czy innego auta z naprzeciwka tylko bandę z opon. Wielkich prędkości tam sie nie da rozwinąć a ćwiczy się składanie w zakrętach.

Pokora we mnie nastała od ostatniego czasu kiedy lecieliśmy na Cargo i zamykałem oczy i biłem się z myślami czy mnie zdejmnie auto z naprzeciwka gdy wyprzedałem... na puszki nie ma rady.

 

Jeśli ktos jest chętny to zapraszam do przyłączenia się. START Piątek 8:00 Janki Mc.Donald.

 

Marcin

 

 

No dobra przekonałeś mnie :-)

 

Lecę z Wami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra przekonałeś mnie :-)

 

Lecę z Wami.

 

No to super, z rana napewno nie bedzie dużo osób wiec bedziemy mogli potrenować jako ci nowicjusze, po południu to pewnie sie się tłoczniej zacznie robić na II sesje.

Edytowane przez Sygnet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

 

Plan na dzisiejszy wieczór jest następujący:

 

Start godzina 19:30 z pod Piotra i Pawła na przeciwko IKEA na terenie M1 Marki

 

1- Rundka ul. Legionową od Marek do Legionowa (dla nie wtajemniczonych, równiutki asfalt i fajne winkle)

2- Dojazd nad Zegrze tam krótka przerwa na pogaduchy i małego dymka

3- Z Zegrza lecimy przez Legionowo, Modlińską + nowy most, wisłostrada, toruńska, żwirki - Cel CARGO

4 - Na Cargo mała przerwa, popatrzymy co się dzieje, dymek + zebranie większej ekipy.

5- Z Cargo na Starówkę

6- Ze Starówki na kolacje proponuje Kebab

7- Po kolacji Home.

 

 

Aby runda doszła do skutku, warunek minimum 3 maszyny!

 

 

Chętni dopisywać się:

 

1- Szybki 81

2-...............

3-...............

4-............

itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

 

Plan na dzisiejszy wieczór jest następujący:

 

Start godzina 19:30 z pod Piotra i Pawła na przeciwko IKEA na terenie M1 Marki

 

1- Rundka ul. Legionową od Marek do Legionowa (dla nie wtajemniczonych, równiutki asfalt i fajne winkle)

2- Dojazd nad Zegrze tam krótka przerwa na pogaduchy i małego dymka

3- Z Zegrza lecimy przez Legionowo, Modlińską + nowy most, wisłostrada, toruńska, żwirki - Cel CARGO

4 - Na Cargo mała przerwa, popatrzymy co się dzieje, dymek + zebranie większej ekipy.

5- Z Cargo na Starówkę

6- Ze Starówki na kolacje proponuje Kebab

7- Po kolacji Home.

 

 

Aby runda doszła do skutku, warunek minimum 3 maszyny!

 

 

Chętni dopisywać się:

 

1- Szybki 81

2-...............

3-...............

4-............

itd.

 

Opisałeś szczegółowo moją wczorajszą trasę no po za tym dymkiem :biggrin:

Edytowane przez LupoRF

kręciciel obrotów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...