Skocz do zawartości

Poszukuję CBR'y f3


Banan_007
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Dawno się nie udzielałem, zająłem się zarabianiem pieniędzy, ale przyszedł czas żeby coś kupić. Chciałem bandita, potem horneta, jeszcze później uparłem się na thundercata, ale nie chcę po jakimś czasie remontować skrzyni, chociaż właśnie kot jest moim najlepszym kandydatem, ale nie ważne.

 

Postanowiłem, że kupię sobie cbr'e f3, tak więc może ktoś z okolic Mazowsza, chociaż nie koniecznie, ma taką na opchnięcie?

Chodzi o to, motocykl nie musi być w stanie IDEALNYM (wiadomo że po tylu latach nie będzie), spoko jeśli będzie po małym szlifie, może nawet nie mieć owiewek przy silniku, ale silnik ma być w stanie BDB jak na swoje lata i przede wszystkim nie może zostawiać 2 śladów za sobą. Nie szukam materiału na stunta z zębatką 66 z tyłu. Szukam taniego, a jednocześnie dobrego motocykla którym trochę pośmigam! Porównanie godne jabola, ale nie chcę dostać po nim sraczki :icon_mrgreen:

Reasumując, tanio kupie cbr'e f3 bądź f4 w dobrym stanie. Tylko żeby się nie rozpadła w drodze, bo się wrócę i pokażę thunderbuta :icon_twisted:

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A może chciałbyś moją CBR 900

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=1819249665

 

Cena podana na allegro jest oficjalna dla ogółu, ale na forum fireblade.pl ogłosiłem że sprzedam za 7600zł i tak już dla forumowiczów zostawię

 

PS: Nie jest to CBR z mojego avatara ;) Ta która sprzedaję jest moją drugą 900ką w zacnym stanie, silnikowo również. Jeżeli byłbyś zainteresowany to z chęcią wszystko opowiem co wiem.

Edytowane przez the-one
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dalej jak przedwczoraj pomagalem kumplowi kupowac F3 z Warszawy. Poobijana ale technicznie bez zarzutu. Kupiona za 5 kafli. Jest jeszcze jedna na allegro w tej cenie, niedaleko Warszawy. Moze warto sie przejechac. Ale od razu mowie ze nie znam sprzedajacego i to nie jest reklama jego sprzeta.

 

http://moto.allegro.pl/honda-cbr-600-f3-i1812628542.html

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...