Skocz do zawartości

Ktm exc 125


Rekomendowane odpowiedzi

Siema chciałbym kupić ktm exc 125 '07 tylko mam dylemat czy pojdzie nim jechac przez miasto bo lusterek nie ma i kierunkow chyba ? W ogóle czy dla 16 latka na 1 motor to dobry wybor tzn. nie zabije sie, czy jest zrywny?

Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest zarejestrowane i przechodzi przegląd techniczny, oczywiście że można.

 

125 na pierwszy motocykl to dobry wybór ;)

Edytowane przez murgal

icon5.png

 

KUPIE MOTOCYKL BEZ PRAWA DO REJESTRACJI ROCZNIK 2006< , KONTAKT PW!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema chciałbym kupić ktm exc 125 '07 tylko mam dylemat czy pojdzie nim jechac przez miasto bo lusterek nie ma i kierunkow chyba ? W ogóle czy dla 16 latka na 1 motor to dobry wybor tzn. nie zabije sie, czy jest zrywny?

Z góry dzięki.

 

 

 

Jeżeli masz respekt do mocy to dobry wybór , sam zaczynałem od 125 sx i w brew pozorom 125-tka ma moc 42 km w końcu katalogowo :D A co do kierunkowskazów to nie jestem pewien ale chyba nie trzeba ich mieć kolega jeździ ktm 520 exc bez kierunków na supermoto po mieście , jak dotąd nie dostał mandatu a to już jakieś 3 lata mineły.

Edytowane przez Sybirbia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba mieć kierunkowskazów. Nieminiej jedak kierunki są wygodniejsze i bezpieczniejsze niż wyciąganie ręki na każdym skrzyżowaniu.

motorynka -> aprilia pegaso 125 '98 -> kawasaki klx 250 '94 -> ktm exc 300 '01 -> sx 125 '06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie tak pisze, że nie trzeba mieć kierunkowskazy? Motorowery i motocykle wyprodukowane przed rokiem 1986 nie muszą posiadać kierunkowskazy reszta motocykli musi mieć.

Instrukor z którym rozmawiałem tak twierdził. Chętnie zobacze gdzie pisze to co piszesz.

motorynka -> aprilia pegaso 125 '98 -> kawasaki klx 250 '94 -> ktm exc 300 '01 -> sx 125 '06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie zobacze gdzie pisze to co piszesz.

 

zdejmij kierunkowskazy i jedź na przegląd, jak diagnosta sie przysra poproś o podstawę i będziesz wiedział :D

 

rams ma rację........obecnie każdy motocykl wyprodukowany po 86 dopuszczony do ruchu musi mieć migacze....

 

wiem migacze w enduro to porażka, łamią się przy byle glebie bo strasznie wystają, ale Polskiego prawa nie przeskoczysz, w razie kontroli dowód zabrany.....

 

ja kiedys miałem obsesje żeby mieć migacze (w dt 80) to w pół roku chyba 8 sztuk tylnich wykończyłem do tego stopnia że nie dało się ich pokleić :D w końcu stwierdziłem że szkoda kasy i dałem spokój :D

 

te na niby gumie też pic na wodę pare gleb i guma też ma dosyć-można pokleić taśma izolacyjną i jak sie urwie znowu

w praktyce przy siarczystym padzie na bok nie zawsze sie ,,wygną'' i pęka klosz żarówka i ogólnie niema co zbierać...

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

motocykl jednośladowy rejestrowany po raz pierwszy po dn. 01.01.1986r. powinien posiadać kierunkowskazy. Liczba: 2 przednie i 2 tylne, lub 2 boczne - jeśli nie ma przednich i tylnych. (Dz.U. nr 32 z 2003r., poz. 262, zał.6, par.2 - z późn.zm.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam 3 osoby w moim mieście jeżdżące na yamaha wr450f , ktm exc 520 i 530 i żaden nie ma kierunkowskazów a jeżdżą na super moto a przeglądy mają co roku pomyślnie zrobione i żaden z nich brak mandatu oprócz jednego za gumowanie po chodniku :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...