Skocz do zawartości

Kupię moto do 7 tys


Emdżej
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam najchętniej nakeda do 7 tys, B6, cb750, gsx 750, cb600

Moto zadbane w bdb stanie (choć nie jestem głupi i wiadomo, że używany sprzęt musi mieć ślady użytkowania). Dobrze by było, żeby miał opony i napęd na ten i następny sezon. Moto ma być przede wszystkim sprawne, już się naoglądałem sprzętów (igła na auckji) które mają tarcze do wymiany ("przecież dobrze hamuje"), nie jadą prosto ("nie zauważyłem"), opony mają z początku wieku("mi się nie ślizgają"), albo nie mają nawet oleju ("przecież był") itd. Szanujmy swój czas i pieniądze.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bandit S - szukam pełnoprawnego golasa bez owiewki.

 

Kawa martwi mnie trochę jeśli chodzi o serwis...zawory co 10 tys na płtyki, których dostępność jest praktycznie żadna:/ No i koszta takiej regulacji, w najgorszym przypadku jak do wymiany są wszystkie płytki to wychodzi prawie 500 zł:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płytki dostepne sa tylko w salonie kawy za 30 zl sztuka, wiec jesli masz pecha i musisz wymienic wszystkie to za s ame plytki placisz 240 zl plus ok 200 za sama regulacje.

Odbierz pw;)

 

 

Edit: chyba że to działa tak, że serwis zabiera "stare płytki" dla siebie i daje "nowe" i wtedy nie płacisz za sama wymianę...

Edytowane przez Emdżej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

CBR 600 F1. Naked co prawda to nie jest, bez plastików silnika wygląda lepiej i co najważniejsze - silnik posiada ręczną regulację luzu zaworów (dźwigienki zaworowe) którą można dokonać samemu co 12000 km.

Więcej rozpisałem się w poście: http://forum.motocyklistow.pl/index.php?/topic/145579-kupie-scigacz-lub-naked-90km/page__p__1836291#entry1836291

lubisztosuko.gif7,352 osób lubi to.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba żartujesz, płytki są typowe, a regulacja to koszt około 180 zł (ja tyle płaciłem)

 

Tutaj nawet masz cennik - http://motorakowski.pl/cennik

 

 

W łodzi w LM - prawie 500 zł regulacja zaworów 4 cylindrowca na płytkach potwierdzam....

Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi... naprawdę, aż ciężko czasami ich wyprzedzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...