Skocz do zawartości

Wwa Powsin, Konstancin, Piaseczno


MYCHA75
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jedzie ktoś z okolic Otwocka,

 

ty kolego lecisz bo jak coś to bym się załapał do ciebie jak bym mógł pozdrawiam

 

Dopiero teraz przeczytałem. Niestety jeszcze się kuruję. Pewnie dopiero we wtorek rozpocznę sezon w samotności :)

jazda motocyklem to najprzyjemniejsze co można robić w ubraniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja,

 

też znam kilka przyjemnych trasek wkoło komina, Konstancin i okolice, Zalesie, mam ulubioną miejscówkę - grobla nad Wisłą za Gassami, tylko niech wreszcie przyjdzie ta wiosna!... :icon_rolleyes:

 

 

:crossy: :crossy: :crossy:

 

 

Ja się piszę, moje okolice, bardzo mi pasuje z prędkością około 90-110 km/h. Dajcie znać jak będziecie coś planować.

W ostatni weekend przegoniłem moto po zimie na Radom i z powrotem więc juz gotowe jest na sezon :D

Pozdrawiam

 

P.S. Leci ktoś do Częstochowy w niedzielę, tj. 21.04 ?

Edytowane przez Piero8

Piero

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tą sobotę 27.04 jest planowana motocyklowa Msza przy kościele w Starej Iwicznej. Strawa duchowa i cielesna na dobry początek sezonu :). Siem wstępnie wybieram od rana i mam nadzieję, że będzie słonecznie... Ktoś jeszcze? :dry:

Edytowane przez MYCHA75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tą sobotę 27.04 jest planowana motocyklowa Msza przy kościele w Starej Iwicznej. Strawa duchowa i cielesna na dobry początek sezonu :). Siem wstępnie wybieram od rana i mam nadzieję, że będzie słonecznie... Ktoś jeszcze? :dry:

 

Mycha, ja odpadam w ten weekend z moto...

 

Może jest ktoś chętny na wypad do Kazimierza np. 29.04 lub 30.04 lub 01.05?

 

Będą dwa VTX1300c

Piero

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Może jest ktoś chętny na wypad do Kazimierza np. 29.04 lub 30.04 lub 01.05?

 

Będą dwa VTX1300c

 

Hej :) nie miałem okazji jeszcze z nikim polatać z tego forum ale z chęcią bym to zmienił :) Oczywiście jeśli otwarci jesteście na nowych i nieznanych:)

Jesli jechalibyście 29tego to z chęcią bym się podczepił i wybrał z Wami. Moto mam trochę inne niż Wasze VTX-y ale myślę że to nie jest problem :)

Daj znać jak się coś bardziej wyklaruje odnośnie terminu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też bym pojechał ale niestety pracuje.

 

A tak po za tematem czy ktoś wie gdzie można w okolicach Piaseczna - Warszawy sprzedać motor w jakimś komisie za sensowną cenę , chętnie bym zmienił na większy (suzuki intruder m800) ale zainteresowanie moim jakieś marne. :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy lecicie? 29 czy 30-ty . Na 29-go to jest szansa , że się wybiorę bo 30-go muszę być na miejscu w Wawie

 

Sprawdzalem pogode. 29 i 30 ma padać. Może przenieść wyjazd na niedziele 28 jeśli jest taka możliwość . Będzie może pewniejsze małe ale zaw2sze słońce :) Moja mala sugestia do planu przejazdu. Może warto zastanowić się i zachaczyc po drodze o Janowiec i potem promem na druga strone do Kazimierza. Zawsze jakas atrakcja. Co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak po za tematem czy ktoś wie gdzie można w okolicach Piaseczna - Warszawy sprzedać motor w jakimś komisie za sensowną cenę , chętnie bym zmienił na większy (suzuki intruder m800) ale zainteresowanie moim jakieś marne. :banghead:

 

A Suzuki w Piasecznie nie chce wziac od Ciebie ?

I M800 za maly jest ???

 

Sprawdzalem pogode. 29 i 30 ma padać.

 

Kazda prognoza mowi co innego ....

Masakra jakas :banghead:

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...