Skocz do zawartości

Wwa Powsin, Konstancin, Piaseczno


MYCHA75
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

po dzisiejszej przejażdżce wlasnie odkryłem, że vtx spisuje sie równiez nieżle jako cross :D

 

Sam byłem świadkiem tego zdarzenia ;) i muszę powiedzieć że jeszcze tylko pneumatyczne zawieszenie i żadna droga nie straszna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło było poznać ChrisWaw

 

Jutro lecimy z Jarzombkiem w traskę do Kazimierza jak pogoda pozwoli, jesli jest ktoś chętny to zapraszamy, wyjazd około 11-12.

 

Pozdrawiam

Piero

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło było poznać ChrisWaw

 

Jutro lecimy z Jarzombkiem w traskę do Kazimierza jak pogoda pozwoli, jesli jest ktoś chętny to zapraszamy, wyjazd około 11-12.

 

Pozdrawiam

 

Jakie tempo ? I skąd startujecie ?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

tempo 90-100, start pewnie z Konstancina albo z Piaseczna, jutro rano pewnie szczegóły - zależnie od pogody :-)

 

Jutro mam sprawę między 10 - 12. Jeżeli uda się załatwić szybko to się dołączę - w zależności od pogody oczywiście :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro mam sprawę między 10 - 12. Jeżeli uda się załatwić szybko to się dołączę - w zależności od pogody oczywiście :)

 

Pozdrawiam

 

oki, podeslij telefon na priv to dam znac co i jak sms'em

 

pozdrawiam

Piero

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedo jeśli rzeczywiście kolo poludnia sie zerwiesz to nie tak źle bo i tak przedb11.30 nie planowaliśmy ruszać;) wiec te pól godziny mozna be problemu przesunąć wypad;) gorzej ze prognozy nic dobrego nie zapowiadają heh ale zgadajmy sie rano będzie większa pewność...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podbijam :happy: .

Już ogarnąłem sprzęta po wczorajszej wtopie, kiedy to przed wyjazdem akumulator w moto zastrajkował, ale przez noc się podładował i dziś wieczorem się przeturlałem małe co nieco. Podobało się bardzo i chcę jeszcze :). Jeśli pogoda dopisze i z roboty wcześnie wrócę, w tygodniu tak po 18-tej będę próbował. Okolice Piaseczno-Konstancin-Wał Wiślany-Góra Kalwaria na 1-2 godziny przed zmrokiem można pojeździć. W tzw. międzyczasie odwiedziny w stacji diagnostycznej, bo termin mam na zaś... Jakbyś miał chęć, Piero8... okolica... -> sms :happy:.

Edytowane przez MYCHA75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś jeszcze wyjęta, ale od jutra będę śledzić jakieś popołudniowo-wieczorne ładne prognozy pogody, jakby szykował sie jakiś locik po okolicy to piszcie :-)

 

Pozdr.

 

Mai

Edytowane przez Mai

... bo Motocykl to stan umysłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...