Skocz do zawartości

Wwa Powsin, Konstancin, Piaseczno


MYCHA75
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a może tak w weekend do Kazimierza zrobić przelot bo pogoda ma być podobno super?

 

Tak, wg zapowiedzi ma dojść nawet do 30 stopni (sic!) :cool:. Jeśli więc nie wypali parapetówka u znajomych na działce, to się piszę :lalag: .

 

Pozdr.

Mai

 

 

:crossy: :crossy: :crossy:

... bo Motocykl to stan umysłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedzielę odpadam.

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Za to dzisiaj jest ładnie, jeśli przejaśnienia utrzymają się do wieczora to planuję przewietrzyć maszynę, okolice na południe od Wilanowa w każdym razie nie po mieście, prędkość przelotowa 80-100 km/h; startuję o 17.30, można się gdzieś ustawić większą lub mniejszą grupą. Dajcie znać jakby ktoś reflektował.

 

 

Pozdr.

Mai

 

 

:crossy: :crossy: :crossy:

... bo Motocykl to stan umysłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedzielę odpadam.

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Za to dzisiaj jest ładnie, jeśli przejaśnienia utrzymają się do wieczora to planuję przewietrzyć maszynę, okolice na południe od Wilanowa w każdym razie nie po mieście, prędkość przelotowa 80-100 km/h; startuję o 17.30, można się gdzieś ustawić większą lub mniejszą grupą. Dajcie znać jakby ktoś reflektował.

 

 

Pozdr.

Mai

 

 

:crossy: :crossy: :crossy:

Co do wypadu weekendowego hmm mógłbym się pzyłączyć ale mi, podobnie jak u Darioo, też raczej niedziela bardziej pasuje...

 

co do dziś to z wielką chęcią coś polatam, złapię parę much w zęby :) daj znać co i jak bo reflektuję ;)

 

mam w ogóle wolny dzień, więc pytanie czy ktoś już wcześniej, teraz w ciągu dnia ma ochotę coś moto i siebie przewietrzyć??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Za to dzisiaj jest ładnie, jeśli przejaśnienia utrzymają się do wieczora to planuję przewietrzyć maszynę, okolice na południe od Wilanowa w każdym razie nie po mieście, prędkość przelotowa 80-100 km/h; startuję o 17.30, można się gdzieś ustawić większą lub mniejszą grupą. Dajcie znać jakby ktoś reflektował.

 

 

Pozdr.

Mai

 

 

:crossy: :crossy: :crossy:

W zasadzie ok 17:30 mógłbym się przewietrzyć. Niestety ok 20:00 muszę być na Woli więc jeśli by przejażdżka się przedłużała będę musiał się urwać. Może jakieś ognisko z kiełbaskami byśmy gdzieś rozpalili. Jarzombek może też się dołączysz? Spróbuję jeszcze zorganizować kuzyna, o którym wspominałem wcześniej. Już widzę jak zazdraszcza maszyny Mai :biggrin:

jazda motocyklem to najprzyjemniejsze co można robić w ubraniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie ok 17:30 mógłbym się przewietrzyć. Niestety ok 20:00 muszę być na Woli więc jeśli by przejażdżka się przedłużała będę musiał się urwać. Może jakieś ognisko z kiełbaskami byśmy gdzieś rozpalili. Jarzombek może też się dołączysz? Spróbuję jeszcze zorganizować kuzyna, o którym wspominałem wcześniej. Już widzę jak zazdraszcza maszyny Mai :biggrin:

Ja reflektuje:) Jakiś punkt zborny?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio był makdonald na Wilanowie. Punkt jest fajny, łatwo trafić i dojazd jest dobry. Tym bardziej, że ja jadę z azjatyckiej strony Wisły więc śmigam sobie Trasą Siekierkowską. Ja będę na pewno, za kuzyna nie ręczę. W takim razie wstępnie godz. 17:30 Mc Donalds na Wilanowie budujemy listę:

 

1. -lisio-

2. Wielebny25

jazda motocyklem to najprzyjemniejsze co można robić w ubraniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie ok 17:30 mógłbym się przewietrzyć. Niestety ok 20:00 muszę być na Woli więc jeśli by przejażdżka się przedłużała będę musiał się urwać. Może jakieś ognisko z kiełbaskami byśmy gdzieś rozpalili....

 

no to albo rybka albo pipka :P nie da się pojeździć zrobić ognisko i jeszcze urwać koło 20tej. To se ne da bo mało czasu na to wszystko :P

musisz zrezygnować albo z ogniska albo z jazdy albo z urywania się. W zasadzie jak wybierzesz to ostatnie to będzie najrozsądniej ;)

ja się postaram być albo więcej detali odnośnie spotkania żebyście dali. Gdzie co jak o której.... Tak żebym wiedział jakby co koło 16tej;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...