Skocz do zawartości

Wwa Powsin, Konstancin, Piaseczno


MYCHA75
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A w sobotę nikt nie jeździ? :wink:

 

PS. Ja planuję na jutro przejażdżkę od ok. południa, wyruszam z Wawa Powsin, prędkość ok 80-100/h, powrót max przed 18-tą, póki co bez planu, byle naprzód, ktoś chętny? Jakby co to tel/sms do mnie w profilu :)

Edytowane przez MYCHA75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że dogonimy was w Czersku (jedziemy na 3 moto z plecaczkami) więc prędkości "patrolowe" z tym że wyjedziemy trochę później z Piaseczna z pod "fontann" i lecimy przez Konstancin...

a jak się nie zobaczymy to i tak Czersk w tą niedziele zostanie "najechany" przez kilka MOTO...

 

Miłej i bezpiecznej wycieczki!! :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

 

Nie wiem, czy to Was widziałem, ale przez 10 km jechałem na końcu grupy około 10 motocykli, która skręciła do Czerska, koło godziny 10:30-11:00.

 

Jeżeli tak, serdecznie pozdrawiam - mam nadzieję, że następnym razem nawinę z Wami całą trasę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że dogonimy was w Czersku (jedziemy na 3 moto z plecaczkami) więc prędkości "patrolowe" z tym że wyjedziemy trochę później z Piaseczna z pod "fontann" i lecimy przez Konstancin...

a jak się nie zobaczymy to i tak Czersk w tą niedziele zostanie "najechany" przez kilka MOTO...

Miłej i bezpiecznej wycieczki!! :lalag:

 

Dzięki, niestety chyba się rozminęliśmy, ale może nastepnym razem :crossy: Na szczęście cały przejazd odbył się bez problemów ...

 

 

Hej!

Nie wiem, czy to Was widziałem, ale przez 10 km jechałem na końcu grupy około 10 motocykli, która skręciła do Czerska, koło godziny 10:30-11:00. Jeżeli tak, serdecznie pozdrawiam - mam nadzieję, że następnym razem nawinę z Wami całą trasę :)

 

Bardzo prawdopodobne, mniej więcej w tym czasie najechaliśmy Czersk - zapraszam nastepnym razem :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gandalf:

niestety chyba się rozminęliśmy, ale może nastepnym razem :crossy: Na szczęście cały przejazd odbył się bez problemów ..

 

My wyjechaliśmy z piaseczna dopiero ok 11:50 i polecieliśmy przez konstancin, a w związku z remontem drogi "konstancin-góra kalwaria były lekkie objazdy, ale całkiem na (+) plus, droga przy wale obok wisły bardzo urocza.. nie było szans na spotkanie z wami! ale w czersku posiedzieliśmy trochę...

 

było miło, piękna "jesienna" pogoda!

 

Może do następnego :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pogoda nie rozpieściła, ja musiałem odpuścić, może następny weekend będzie lepszy :mellow:.

Oj tam, oj tam. Dopiero po zmierzchu zrobiło się chłodno, w dzień było akurat :)

Na pohybel wszystkim zdradliwym sukom!

 

dmnz.jpg <== kliknij i polub :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Całkiem piękną jesień mamy ostatnio :). Jakby jutro lub pojutrze (weekend) było tak ładnie jak dziś, to przejażdżka murowana. Jakby ktoś chętny do pary, proszę o info (maila/sms).

Spokojne turlanie po okolicy i powrót zanim się ściemni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...