Skocz do zawartości

Wwa Powsin, Konstancin, Piaseczno


MYCHA75
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety, dopiero przed 20-tą wróciłem z pracy, wcześniej jeszcze auto w serwisie, a w domu nie miałem już siły na wycieczkę moto. Czasem jak wracam z roboty (pracuję na Żeraniu w Wa-wie, ponad godzinę Wisłostradą), to mam już dość i niechętnie wyciągam moto, szczególnie pod koniec tygodnia :sad: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, ja też tak czasem mam. Dzisiaj byłem na spacerku Piaseczno- Grójec- rózne zadupia-Warka-Magnuszew-Czersk-Góra Kalwaria-Piaseczno. Nie było chetnych, więc objechałem to samotnie. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobota jutro jak najbardziej, planuję pojeździć, bo pogoda, wszystko na to wskazuje, ma być super. Wstępnie kierunek łomżyńsko-nadbiebrzański :).

 

Na niedzielę mam już zadany wyjazd rodzinny na wieś, więc sobota musi wystarczyć.

 

 

 

Ale póki co dziś wieczór też chętnie popyrkam, może też masz ochotę, albo ktoś jeszcze, od ok. 18-tej ze 2 godzinki można pojeździć po okolicy (unikając głównych tras i Polaków weekendowych wyjazdów).

Edytowane przez MYCHA75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mycha może jakiś konkret zapodasz- jakąś traskę którą można byłoby zrobić jutro. Planowane miejsce zbiórki, godzinka itd. Jako ojciec-założyciel tematu masz w końcu jakieś obowiązki ;)

jazda motocyklem to najprzyjemniejsze co można robić w ubraniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Organizacja nigdy nie była moją najlepszą stroną :blush: .

Nie ma konkretnej trasy, chcę po prostu jechać przed siebie, na trasie czasem przystanąć, wypić, pojeść, a poza tym tylko patrzyć, wdychać i podziwiać :)

Wyjazd ok. 10 tej z Piaseczna, kierunek ogólny płn-wschód -> Góra Kalwaria, Kołbiel, [50]-tką przez Łochów do Broku, potem (albo wcześniej) do dogadania, np. wzdłuż Bugu na wschód, odbicie na płd. i dalej. Mapa do ręki i coś się wymyśli, tylko zeby wyjechać z domu :). I żeby wrócić jak słońce nie będzie za nisko, żeby wracało się na zachód wygodnie (i żeby Daruś, i ile pojedzie, zdążył do Nadarzyna na 16-ta, choć kiepsko to widzę przy tym kierunku :rolleyes: ).

-lisio- i jak, pasuje Ci taka przejażdżka? :)

frezja - szkoda ze nie możesz :(

 

Proponuję zbiórkę w Piasecznie na rynku (parking pod Kościołem św. Anny, łatwo trafić, vis-a-vis fontanny), albo Irena Eris Piaseczno (wpisać w Zumi i wyjdzie lokalizacja).

Jak ktos ma ochotę dołączyć poproszę o sms (nr w profilu).

Edytowane przez MYCHA75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielki dzięki uczestnikom dzisiejszej wycieczki (-lisio- / Daruś / MK) za super towarzystwo i wspólną jazdę :).

Pogoda była fantastyczna. Mam nadzieję, że bezpiecznie dotarliście do domu.

Wyszło mi na liczniku w sumie nieco ponad 290 km.

Od Ostrowi Maz. jechaliśmy z -lisiem- nieco szybciej niż wcześniej :rolleyes: , obawiałem się o większe spalanie, ale wyszło jak powinno, całe 4,07 l/100km.

Mały koment do naszych mazowieckich dróg - fajne są, ale strasznie proste :cool: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...