Skocz do zawartości

Elektroniczny zapłon


IntruzKamil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam.jezeli potrzebujesz elektroniczny zaplon montowany w miejsce aparatu to proponuje zaplon firmy prameti.cena okolo 260 zl ale chodzi na tym igla....ja mam w k 750 i zamiata 110 z koszem.....niedawno zaplon zostal ulepszony w radiator wiec teraz jest lepsza wersja....do tego montujesz cewke na dwa kable z malucha 1.5 ohma 12V (biazet lub zelmot)Podaje maila do Pna od zaplonu [email protected] -Tomasz Pokacki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekałbym az zajawiony rzemieślniczą elektroniką Dawid zrobi 5tys km i wtedy bym dopiero zastanawiał sie nad kupnem.

z tego co widze na tym forum to tylko umiesz krytykowac wszystkich.....ciekawe czy taki kozak jestes na zywo .....jak jestes taki mega mechanik to pewnie masz opanowane wszystkie motocykle a nie tylko ruskie ustrojstwa ktore ja naprawiam lewym palcem u jednej nogi z zamknietymi oczami od a do z......hahahhahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jak znam życie,to już pewno gdzieś o tym było,ale i tak poproszę. Mianowicie o to,żeby przedstawić plusy i minusy rzeczonej elektroniki w rosyjskim bokserze.... Prince?Dawid?Może ktoś jeszcze?Sam się łamię nad zakupem;moje podejście:może to będzie dobre dla motocykla,z drugiej strony co oryginał to oryginał....Uprzejmie proszę o opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak znam życie,to już pewno gdzieś o tym było,ale i tak poproszę. Mianowicie o to,żeby przedstawić plusy i minusy rzeczonej elektroniki w rosyjskim bokserze.... Prince?Dawid?Może ktoś jeszcze?Sam się łamię nad zakupem;moje podejście:może to będzie dobre dla motocykla,z drugiej strony co oryginał to oryginał....Uprzejmie proszę o opinie.

Witam.Dawno tu nie zagladalem.Odnosnie zaplonu to zrobilem juz 4 tys i smiga dalej.Silik bardzo rowno pracuje wkreca sie na obroty i napewno chodzi o niebo lepiej niz na zwyklym zaplonie w oryginale....musisz miec sprawna instalacje i kable zaplonowe zeby nie spadal kabel ze swiecy bo moze sie spalic zaplon........i czasmi nie sciagaj kala jak regulujesz gazniki:))) tylko wkladasz drucik i robisz haczyk do masy zeby wylaczyc cylinder bez sciagania kabli.......opinie sa podzielone i wiem ze to delikatna elektronika ale mi jeszcze smiga a jak sie spali kupie nastepn zaplon bo na tym zamiata ogien..pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Od Pokackiego kupiłem 6 zapłonów - montowałem w różnych motocyklach. Najdłużej wytrzymał w bmw r100 - 4 lata ok 10000 km. Ponadto montowałem w M72, K750, MT12, Mt10 i różnie to wyglądało czasem nawet nie było pierwszego odpalenia. Dzwoniłem do Pana Tomasza i odsyłałem z powrotem. W sumie odesłałem wszystkie zakupione od niego zapłony. Mówił, że je udoskonali i będą działać jak należy. I nic. Teraz jeżdże na ruskim od Ediego - jest super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...