Skocz do zawartości

SUZUKI SV 1000 SZ 2005 LIMITOWANA EDYCJA


Woziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam użytkowników forum oraz gości i zapraszam do zapoznania sie z moim ogłoszeniem :)

 

Jak w tytule wystawiam na sprzedaż moją maszynę a jest to:

 

SUZUKI SV 1000 SZ 2005 *LIMITOWANA EDYCJA* na uwiecznienie 20 letniej produkcji GSXR-a.

Motocykl jest zatem w malowaniu GSXR-a w pełnej owiewce z poprawionymi osiągami względem tradycyjnej SV-ki ze 120 koni na 135 koni.

Przebieg: 19650 km

*SV-ka NIGDY NIE BYŁA JEŻDŻONA W DESZCZU*

-NIE BYŁA RÓWNIEŻ MYTA MYJKAMI CIŚNIENIOWYMI,

 

 

Wydaje mi sie że moc jest jeszcze nieco wyższa oraz moment obrotowy ponieważ moto ma założone kominy akrapovica tytanowe oraz w sobotę moto miało wymianę oleju z filtrem MEIWA + nowy filtr powietrza K&N + świece irydowe NGK.

Powyższe części założyłem z ciekawości by sprawdzić jaka będzie różnica.

Różnica jest w momencie obrotowym oraz mocy na + !

 

Na motocykl nigdy nie żałowałem pieniędzy i części z górnej półki kupowałem.

Na wiosnę zamontowane były opony nowe DUNLOP QUALIFIER SPORTMAX prod. koniec 2010, oraz przy okazji klocki przód SBS za 250zl

Wiele nie zmieniałem bo motocykl nie był katowany więc tylko bierzące wymiany.

 

MOTOCYKL DZIAŁA I JEŹDZI PERFEKCYJNIE i nie wymaga najmniejszego wkładu finansowego bo wszystkie eksploatacyjne części zostały wymienione na nowe.

Wszystkie stare części są do wglądu i też nie wymagały wymiany ale taki miałem kaprys więc wymieniłem.

 

Napęd jest fabryczny i co zaskakujące i niewiarygodne że odkąd jestem w posiadaniu tego motocykla zrobiłem niecałe 6000km i nie było potrzeby go naciągać.

Regulacja napędu jest jeszcze na kilka sezonów.

 

Motocykl posiada ryski lub otarcia wynikające z normalnego użytkowania, które można usunąć zabiegiem kosmetycznym.

 

Ja akurat nie jestem użytkownikiem który biega ze szmatką i pucuje codziennie owiewki ale technicznie ZAWSZE moje motocykle są wzorowo utrzymywane i to dla mnie się najbardziej ważne.

Motocykl wymaga dobrej polerki żeby nabrał połysku.

 

Cena startowa to 13500zl oczywiście jak przyjęte w naszym kraju do negocjacji.

 

Zdjęcia poważnie zainteresowanym podeślę na maila

 

mój email: [email protected]

 

Jestem z Leszna woj. Wielkopolskie

 

Zdjęcia są z tamtego roku gdzie jeszcze były stare gumy. Jak będzie pogoda to zrobie świerze fotki i wstawię.

 

hehe a ta morda to niewiem jak się znalazła między zdjęciami..

 

PS. Zdjęcia są z tego roku z końca zimy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś zainteresowany zamianą na Tuono 1000R z 2008r. z tym że z Twoją dopłatą ?

 

Chcę zakupić 2gi motocykl na tor i kasa sie przyda, a SV-ka prezentuje się całkiem-całkiem :)

...to nie motur, LECZ TWA BANIA
...WYMAGA... tuningowania!

https://www.facebook.com/pawel.rinas.przybylski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzucam świerze zdjęcia zrobione dzisiaj o godz. 16-tej

 

świeeeeerze dzisiejsze zdjęcia...

 

motocykl nie był picowany pucowany tylko owady usunięte gąbką..

 

silnik od nowości nie był myty !

 

chłodniaca przetarta suchą SZMATĄ kilka owadów jeszcze tam siedzi

 

w trakcie jazdy coś uderzyło w klosz dawno temu i od tamtej pory od oporu powietrza rysa się powiększyła.. należy dać do mechaników którzy kleją szyby to pęknięcie zniknie..

 

a na kolektorze to tylko guma od buta przypalona

 

kolejne

 

fotosy

 

Jesteś zainteresowany zamianą na Tuono 1000R z 2008r. z tym że z Twoją dopłatą ?

 

Chcę zakupić 2gi motocykl na tor i kasa sie przyda, a SV-ka prezentuje się całkiem-całkiem :)

 

 

Nie interesuje mnie zamiana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam użytkowników forum oraz gości i zapraszam do zapoznania sie z moim ogłoszeniem :)

 

Jak w tytule wystawiam na sprzedaż moją maszynę a jest to:

 

SUZUKI SV 1000 SZ 2005 *LIMITOWANA EDYCJA* na uwiecznienie 20 letniej produkcji GSXR-a.

Motocykl jest zatem w malowaniu GSXR-a w pełnej owiewce z poprawionymi osiągami względem tradycyjnej SV-ki ze 120 koni na 135 koni.

Przebieg: 19650 km

*SV-ka NIGDY NIE BYŁA JEŻDŻONA W DESZCZU*

-NIE BYŁA RÓWNIEŻ MYTA MYJKAMI CIŚNIENIOWYMI,

 

 

Wydaje mi sie że moc jest jeszcze nieco wyższa oraz moment obrotowy ponieważ moto ma założone kominy akrapovica tytanowe oraz w sobotę moto miało wymianę oleju z filtrem MEIWA + nowy filtr powietrza K&N + świece irydowe NGK.

Powyższe części założyłem z ciekawości by sprawdzić jaka będzie różnica.

Różnica jest w momencie obrotowym oraz mocy na + !

 

Na motocykl nigdy nie żałowałem pieniędzy i części z górnej półki kupowałem.

Na wiosnę zamontowane były opony nowe DUNLOP QUALIFIER SPORTMAX prod. koniec 2010, oraz przy okazji klocki przód SBS za 250zl

Wiele nie zmieniałem bo motocykl nie był katowany więc tylko bierzące wymiany.

 

MOTOCYKL DZIAŁA I JEŹDZI PERFEKCYJNIE i nie wymaga najmniejszego wkładu finansowego bo wszystkie eksploatacyjne części zostały wymienione na nowe.

Wszystkie stare części są do wglądu i też nie wymagały wymiany ale taki miałem kaprys więc wymieniłem.

 

Napęd jest fabryczny i co zaskakujące i niewiarygodne że odkąd jestem w posiadaniu tego motocykla zrobiłem niecałe 6000km i nie było potrzeby go naciągać.

Regulacja napędu jest jeszcze na kilka sezonów.

 

Motocykl posiada ryski lub otarcia wynikające z normalnego użytkowania, które można usunąć zabiegiem kosmetycznym.

 

Ja akurat nie jestem użytkownikiem który biega ze szmatką i pucuje codziennie owiewki ale technicznie ZAWSZE moje motocykle są wzorowo utrzymywane i to dla mnie się najbardziej ważne.

Motocykl wymaga dobrej polerki żeby nabrał połysku.

 

Cena startowa to 13500zl oczywiście jak przyjęte w naszym kraju do negocjacji.

 

Zdjęcia poważnie zainteresowanym podeślę na maila

 

mój email: [email protected]

 

Jestem z Leszna woj. Wielkopolskie

 

Zdjęcia są z tamtego roku gdzie jeszcze były stare gumy. Jak będzie pogoda to zrobie świerze fotki i wstawię.

 

hehe a ta morda to niewiem jak się znalazła między zdjęciami..

 

PS. Zdjęcia są z tego roku z końca zimy..

... a jak to sprawdziłeś, że moc i moment obrotowy jest na plus? Sama wymiana tłumika i oleju raczej mocy nie zwiększa. Raczej odwrotnie. Przy wymianie tłumika, potrzeba jeszcze coś zazwyczaj wymienić, a na pewno potrzeba koniecznych nowych ustawień i regulacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doczytaj kolego post do końca bo głównie miałem na myśli filtr powietrza K&N i świece irydowe, poza tym kominy były montowane w belgii i motocykl był strojony nikt pieniędzy nie żałował nawet korek spustu oleju zamieniony na model z magnesem..

 

W moim motocyklu przy operacjach manetką gazu nie ma efektów strzelania z kominów a co to znaczy ?? A znaczy, że jest wzorowo zestrojony :lalag:

Silnik wkręca się na obroty bardzo dynamicznie bez jakichkolwiek przerywań na którymkolwiek biegu i prędkościach.

 

jeszcze jakieś wątpliwości ?? coś się nie zgadza ?? a może przecinka gdzieś nie wstawiłem lub źle zdanie sformułowałem ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doczytaj kolego post do końca bo głównie miałem na myśli filtr powietrza K&N i świece irydowe, poza tym kominy były montowane w belgii i motocykl był strojony nikt pieniędzy nie żałował nawet korek spustu oleju zamieniony na model z magnesem.

No tak-świece irydowe dodają pewnie z 5 KM :rolleyes:

Jak założyłeś filtr powietrza o wyższej przepustowości, to żeby wykorzystać jego możliwości powinna być wgrana inna mapa zapłonu.Żeby ją zmienić musiałbyś mieć PC.Nie masz go, więc jak niby zestroili motocykl z nowymi wydechami w Belgii?? :icon_rolleyes:

 

W moim motocyklu przy operacjach manetką gazu nie ma efektów strzelania z kominów a co to znaczy ?? A znaczy, że jest wzorowo zestrojony :lalag:

No to masz bardzo ciekawy punkt odniesienia-strzelanie w kominy świadczy o złym/dobrym zestrojeniu wydechu :icon_mrgreen: To te wszystkie barany co jeżdżą w wyścigach/rajdach mają źle zestrojone wydechy...Dobrze że o tym nie wiedzą :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a jak to sprawdziłeś, że moc i moment obrotowy jest na plus? Sama wymiana tłumika i oleju raczej mocy nie zwiększa. Raczej odwrotnie. Przy wymianie tłumika, potrzeba jeszcze coś zazwyczaj wymienić, a na pewno potrzeba koniecznych nowych ustawień i regulacji.

 

jak się nie znasz to zamknij dóópe i lepiej pojedź twoim motorkiem do ASO, przypuszczam że potrzebuje ustawień oraz regulacji i pewnie należy coś wymienić..

 

przyznaj się lepiej że śruby dokręcasz bijąć młotkiem w klucz "żeby się nie odkręciły" :notworthy:

 

*podkreślam po raz drugi (o czym w poście pisałem), że moje motocykle pod względem technicznym zawsze są wzorowo przygotowane i nie ma opcji fuszerki..

 

świece irydowe oraz filtr K&N są dedykowane do tego modelu więc nie wymagają wgrywania map zapłonu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli do tego wszystkiego miałby być usunięty katalizator i wiercona puszka filtra powietrza to zgadzam się że mapy zapłonu musiały by być zmienione bo silnik pracowałby niewłaściwie.. ale sonda i katalizator są fabryczne..

 

puszka filtra powietrza pozostała bez modyfikacji..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli do tego wszystkiego miałby być usunięty katalizator i wiercona puszka filtra powietrza to zgadzam się że mapy zapłonu musiały by być zmienione bo silnik pracowałby niewłaściwie.. ale sonda i katalizator są fabryczne..

Ok, będzie pracował prawidłowo bez zmiany mapy-ale nie uzyskasz z tego tytułu ani kucyka mechanicznego więcej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też wcześniej myślałem o poważniejszych modyfikacjach typu zmiana kolektora, modyfikacja filtra powietrza i montaż PC ale to nie materiał na takie modyfikacje bo i tak brakowało by zawieszeń oraz stalowych oplotów.

Ale że motocykl sprzedaję, a oliwę należało wymienić to też w ramach prezentu dla nowego właściciela dołożyłem K&N i nowe świece ot co cała historia.

 

i o uzyskiwanie kucy nie chodziło lecz o to by motocykl lepiej reagował na kręcenie gazem.

Sam pewnie znasz efekt muła w ufalne duszne dni. Na fabrycznym filtrze i koninach muł daje się we znaki w takie dni..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...