Skocz do zawartości

Bajkał 2012


Bobesz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy szanowne koleżanki i koledzy odwiedzają ten serwis?

http://englishrussia...ty/#more-104054

 

Fajne forum.

..

Kilkoro z nas tutaj:

http://motocenter.ru/index.php

 

ćwiczymy rosyjski itd.

Blackbird uległ zniszczeniu na skutek przejechania przez autobus. Ja trzymam się na śrubkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ćwiczymy rosyjski itd.

 

Wole francuski :icon_razz:

 

To, że Bobesza GS jest stworzony do takich wypraw to wszyscy wiedzieli, teraz dzięki Tobie Mirku wszyscy dowiedzieli się, że PE jest również stworzona do enduro....

 

I teraz sobie pomysl ze ta trase robi tez stara, poczciwa wuelka 42 rocznik z poczciwym, sympatycznym mackiem rocznik 56 :lalag:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo, nieźle. Fajne puby mają ci miejscowi. Pewnie trudno mu potem jechac dalej :laugh:

W razie gdybym pojechała to lepiej jeżeli nie będę ich odwiedzać.

Blackbird uległ zniszczeniu na skutek przejechania przez autobus. Ja trzymam się na śrubkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie tez sie zastanawiam jak Maciek dalej jedzie ...

No ale to stary wiarus i z niejednego pieca chleb jadł :icon_mrgreen:

 

Ja to pewnie jak pojade to w pierwszym zakoncze podroz :icon_razz:

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dojechaliśmy do Irkucka , po wczarajszym lenistwie w Listwiance nad jeziorem Bajkałskim, Dopiero połowa drogi, a wrażeń niesamowita ilość. Po zakończeniu podróży z pewnością się nimi podzielęm, a na eazie idę spać, bo chociaż u Was późna godzina popołudniowa, to u nas już 1 w nocy,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy w Nowosybirsku i jutro wybieramy się do Barnału na Syberyjskii Zlot Motocyklistów (jedyny taki w roku). Postaramy się godnie reprezentować Polskę, tym bardziej, że będziemy tam jedynymi chyba przedstwiecielami nie tylko Polski, ale Uni E.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jestesmy juz w domach. Rosja a szczegolnie Syberia zrobily na mnie niesamowite wrazenie. Polecam wszystkim :)

 

No to jak już będziesz mógł napisać posta normalnie, a nie tak jak teraz leżąc na brzuchu z laptopem przed nosem :)

To ja poprosze o kilka zdjęć

(kurcze, ale ja zazdroszczę )

:)

Edytowane przez Tamka

Blackbird uległ zniszczeniu na skutek przejechania przez autobus. Ja trzymam się na śrubkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 17 tys. przejechanych po drogach , bezdrożach i brodach nareszcie w domu. Wrażeń jest tak dużo, że trudno je opisać w jednym poście. Z pewnością przygodę z Rosją opiszę, bo sporządzałem notatki które mi w tym pomogą, lecz potrzebuję trochę czasu . Mogę tylko podzielić się uwagą, że Rosja to piękny kraj, ludzie w nim żyjący są niezwykle sympatyczni i życzliwy, a " rosyjska ruletka" to codzienność towarzysząca nam bezustannie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a " rosyjska ruletka" to codzienność towarzysząca nam bezustannie.

 

To chyba ja poczekam jeszcze kilka lat zanim ta ruletka nie zmieni sie w zachodnia normalnosc :icon_mrgreen:

Jak na razie wiec w dalszym ciagu preferowane beda kierunki zachodniej Europy :crossy:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...