Skocz do zawartości

Bajkał 2012


Bobesz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No powiem Ci że dałeś mi do myślenia tym Bajkałem

 

Mam kumpla, który w tym roku jechał na Kamczatkę do Magadanu.

Chłopaki jechali na Africach.

 

Jestem tyle co po rozmowie z nim.

 

Druga grupa polska jaką często spotykali to jeden z nich jechał właśnie na Pańci

Tyle że ich cel to Bajkał.

 

Kumpel mi powiedział że do samego Władywostku jest asfalt. A z Irkucka do Władywostoku jeszcze lepszy niż do Irkucka.

Tam nawet na ścigu się dojedzie :)

 

Mijali się z dwoma grupami na goldasach i z gościem na HD Electra więc... Pańcia tym bardziej da radę

 

Tutaj masz jego relację foto z wyprawy na Magadan: https://picasaweb.google.com/103562649807718776480/Magadan2011#

A tutaj słowny opis z forum Afriki:

http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=9747

 

Sam niestety nie dojechał... Awaria barku i powrót samolotem a moto w Jakucku. W przyszłym roku leci po moto i chce dojechać na Kamczatkę i wrócić

 

Ma milion informacji na temat takiej wyprawy. Jeśli chcesz to dam ci na priva namiar tel na niego. Powołasz się na mnie i będzie cacy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No powiem Ci że dałeś mi do myślenia tym Bajkałem

 

Mam kumpla, który w tym roku jechał na Kamczatkę do Magadanu.

Chłopaki jechali na Africach.

 

Jestem tyle co po rozmowie z nim.

 

Druga grupa polska jaką często spotykali to jeden z nich jechał właśnie na Pańci

Tyle że ich cel to Bajkał.

 

Kumpel mi powiedział że do samego Władywostku jest asfalt. A z Irkucka do Władywostoku jeszcze lepszy niż do Irkucka.

Tam nawet na ścigu się dojedzie :)

 

Mijali się z dwoma grupami na goldasach i z gościem na HD Electra więc... Pańcia tym bardziej da radę

 

Tutaj masz jego relację foto z wyprawy na Magadan: https://picasaweb.google.com/103562649807718776480/Magadan2011#

A tutaj słowny opis z forum Afriki:

http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=9747

 

Sam niestety nie dojechał... Awaria barku i powrót samolotem a moto w Jakucku. W przyszłym roku leci po moto i chce dojechać na Kamczatkę i wrócić

 

Ma milion informacji na temat takiej wyprawy. Jeśli chcesz to dam ci na priva namiar tel na niego. Powołasz się na mnie i będzie cacy

No to mysl intensywnie, co dwie paneuropejki to nie jedna :-)

Dzieki za linki a po namiar na goscia zglosze sie blizej terminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

TEMAT BAJKAŁU PRZYPRÓSZYŁ ŚWIĄTECZNY ŚNIEG.JA JESTEM ZA I OCZEKUJĘ ROZSĄDNEJ DYSKUSJI. TROCHĘ ZJEŹDZIŁEM WSCHODU I NIE JEST TAK ŹLE I TAK DOBRZE JAK NIEKTÓRZY PISZĄ .POJECHAĆ TAM NP. KAWASAKI 750 JAK MÓJ SYN TO CZĘSTE NAPRAWY......WSZYSTKO SIĘ ROZKRĘCAŁO SKUTEK JEGO ZAPEWNIENIE O OSTATNIM WYJEŹDZIE NA WSCHÓD. JA SWOIM ENDURO SPOKO.....ANI WIEK POGODA DROGI POLICJA GRANICE I KUPLE NIE ZEPSULI MI SUPER WYJAZDU. A ZROBILIŚMY 10 TYS BOCZNYMI DROGAMI I SZUTRAMI UKRAINĘ MOŁDAWIĘ RUMUNIĘ ITD. TERAZ PLANUJĘ BAJKAŁ LUB MURMAŃSK. WESOŁYCH ŚWIĄT I SZEROKICH PLANÓW.

post-58790-0-34943000-1324662966_thumb.jpg

post-58790-0-36572600-1324662992_thumb.jpg

post-58790-0-28975900-1324663004_thumb.jpg

post-58790-0-44702500-1324663014_thumb.jpg

post-58790-0-43402800-1324663029_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie przyłączyłbym się do takiej wyprawy.Co prawda nie mam doświadczenia w tego typu wyjazdach ale myślę że nie byłbym balastem dla bardziej doświadczonych.Będę obserwował jak rozwija się temat i jeżeli będzie możliwe to jestem za.

 

Cześć.Chętnie przyłączyłbym się i choć nie mam doświadczenia w tego typu wyjazdach to pewno nie byłbym balastem dla innych .Będę obserwował rozwój tematu i jeżeli będzie możliwe to jestem za.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie,że temat się rozwija. Ja myślę ,że każde moto się nadaje tylko trzeba wybierać pewne opcje......My szutrem Wy asfaltem a później w jednym punkcie zwiedzanie,kolacja i nynki. Droga da jedziemy razem, nie da to się umawiamy gdzieś za ileś.....wszystko wychodzi w trasie, a plany weryfikuje życie. Jazda w taką trasę i w taki teren wymaga wielu wyrzeczeń i kompromisów. Czekamy na więcej propozycji..........

post-58790-0-20305200-1324734083_thumb.jpg

post-58790-0-07333500-1324734100_thumb.jpg

post-58790-0-29213100-1324734122_thumb.jpg

post-58790-0-76022700-1324734131_thumb.jpg

post-58790-0-52440100-1324734158_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie po Swietach,

ciesze sie, ze czym blizej do terminu zainteresowanie wzrasta :-)

jrgostek, masz racje, ze potrzebne beda kompromisy, ktore przy szczypcie dobrej woli da sie wypracowac.

Czy macie doswiadczenia z wizami, mam na mysli glownie jak to sie zalatwia i jak dlugo to trwa?

Pozdrowienia i Najlepszego w Nowym Roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no! Szykuje się nie zła wyprawa! Musze dać cynę na ten temat kilku znajomym. Co do moto - jak dla mnie na ten kierunek to GS. Sprawdzi się w każdym terenie, a komfort jazdy jest bardzo duży i moto nie męczy jeźdźca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahah śledze uważnie temat cały czas !!

aktualnie planuje wyjazd majowy na Dubrownik

prawie tydzień świąt więc aż żal nie wykorzystać

 

Bylem w Dubrowniku 2 lata temu, super!!! ale przez 5 dni to tylko autostrada!

 

.http://www.aina.pl/wizyrosja.html?gclid=CJGfs6vTpK0CFYOEDgodfT9-ng . To namiar na wizę.

 

Korzystales z tego biura?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że czas już zainteresować się bliżej wyjazdem nad Bajkał, poczytałem kilka wiadomości na necie i zaniepokoiłem się co nieco. Otóż aby otrzymać wizę, należy mieć zaproszenie lub umowę z biurem podróży na wykupioną wycieczkę lub też tzw, voucher który jest potwierdzeniem wykupienia miejsc noclegowych, co jest stosunkowo drogie. Inną metodą jest wykupienie vouchera bez pokrycia które sprzedają niektóre biura podróży. ( tylko trzeba znaleźć takie biuro). Gdy już nam sie uda wyjechać należy w miejscach noclegowych dokonać "registrowki" co też nie jest rzeczą łatwą. raczej należy się liczyć z ciągłym opłacaniem kar lub łapówek. Będzie więc to podróż wielce ciekawa, co wcale nie zniechęca mnie do wyjazdu. Czy ma ktoś z forumowiczów jakieś wiadomości na ten temat? Było by to bardzo pomocne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...