Skocz do zawartości

slabo sie wkreca brak mocy Suzuki tl 1000s


bubuss
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam poszukuje pomocy moje suzuki niechce sie wkrecac a jak odwine manetkie to jest taki obiaw jakby nie przerpalal na jednym cylindrze tylko tak jakby tyrkotal choc nie koniecznie i za jakis czas lapie obroty i na wysokich jest oki tylko na wolnych jeszcze strasznie szalej buja go i gasnie.

Mam pytanie czy to moze byc wina swiecy czy raczej cos innego ??

swiec nie wymienialem odkad go mam czyli kolo roku a nioe wiem ile tamten jezdzil na nich czy mogl zatrzec sie silnik ale on nie dymi ani ni nic jak chodzi na wolnych na wyzszych tez nie dymi ani nic tylko taki jest obiaw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam poszukuje pomocy moje suzuki niechce sie wkrecac a jak odwine manetkie to jest taki obiaw jakby nie przerpalal na jednym cylindrze tylko tak jakby tyrkotal choc nie koniecznie i za jakis czas lapie obroty i na wysokich jest oki tylko na wolnych jeszcze strasznie szalej buja go i gasnie.

Mam pytanie czy to moze byc wina swiecy czy raczej cos innego ??

swiec nie wymienialem odkad go mam czyli kolo roku a nioe wiem ile tamten jezdzil na nich czy mogl zatrzec sie silnik ale on nie dymi ani ni nic jak chodzi na wolnych na wyzszych tez nie dymi ani nic tylko taki jest obiaw

 

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?/topic/21059-w-temacie-podaj-problem-rok-produkcji-i-typ-motocykla/

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje ze mechanicznego nic sie nie stalo w motorze ze to raczej cos z elektryka moze dlatego ze s\tal z miesiac nie jezdzony a padalo i moze zaszedl wigocia jeszcze wymienie mu moze przewody wysokiuego napiecia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem właśnie takie objawy jak zalało jedną świecę, odpalał na jeden garnek ale jak się go trochę podkręciło na obroty to drugi nagle załapywał i motocykl wyrywał do przodu. Wyczyszczenie świecy dawało radę tylko na chwilę, i dopiero wymiana całkowicie zlikwidowała problem.

 

a przewody WN i tak warto zmienić zwłaszcza, że koszt niewielki (jak kupisz na metry kable i nowe fajki i sam poskładasz) a spokój na parę lat.

Edytowane przez Saltus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis rano odpalilem motor i na zimnym chiodzi ok a wczoraj na cieplym szalal. czy to moga byc faktycznie swiece czy cos innego sie dzieje dzis ide kupic swiece i przewody zobacze po poludniu jaki bedzie efekt. Dlamnie to troche dziwny obiaw ale cos podobnego mialem kiedys w kawie niby na wolnych chodzila bujajac ja a na wyzsze nie chciala wejsc tylko ze tam byly 4 gary nie dwa wiec moze to zupelnie cos innego.

Juz sam nie wiem co o tym myslec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie po wymianie swiec zaczal chodzic rowno tylko dziwny dzwiek jest z jednego cylinra po rozgrzaniu jakby cos w nim stukalo trudno okreslic ale treaci moc na tym cylindrze mozecie poowiedziec co to jest ?? a powiem jeszcze ze na tym cylindrze byla robiona uszczelka pod glowica ostatnio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholera zawory wyregulowane komprewsja jest ale okazalo sie jeszcze ze w serwisie sprzedali mi walnieta swiece i musze kupic jeszcze jedna bo nie chodzil na jednym garze nawet serwisowi nie mozna zaufac a jeszcze dali mi swiece ktora nie jest dedykowana mojemu motocyklowi i nie wieim komu ufac serwisowi czy larsonowi i innym firma sprzedajacym swiece

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...