Skocz do zawartości

Zdane prawko, moto ! teraz czas na ubiór.


kanar14
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Prawko zdane na 1 razem, bezproblemowo. Egzaminator raz się odezwał podczas jazdy -_-'.

Moto stoi u mnie już jakiś czas. Jest to okazyjnie kupione od znajomego w niemczech Suzuki TL1000S. wiem wiem, jak na początek za duże itp. Były próby sprzedaży lecz nieudolne. Wiec postanowiłem go zostawić. Przykro by mi było się z nim rozstać bo jest w tak fajnym stanie :P Motor ogólnie był po szlifie na prawą stronę. Rama itp sprawdzona. Największy atut (wg mnie) to silnik który ma przejechane 8tyś. Przebieg motoru 32tyś. Stary silnik ( zatarty na wale) dostałem w kartonach :)

Póki co czekam na odbiór prawka i w przyszłym tyg zaczynam wycieczkę po kombi kask i bucisze.

 

Szerokości !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podchodzę z rozsądkiem bo to ma być czerpanie przyjemności a rozbijanie się. :)

no co do ubioru to celuję w wyższą ( chyba półkę ) kask shoei xr1000, kombi skóra 2częsciowa berika, buty sidi rękawice alpinestars. bezpieczeństwo przede wszystkim ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ostroznie, po smigaj troche na torze po składaj moto, moze uda Cie ise opone zamknac, TL to podono niełży zakurwiacz koelga ma to cos opowiadal, niestety nie mialem przyjemnosci sie bujnac takim zabojca:p, pozdro i duzo rozsadku zycze :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TL to bydlak, wiem coś o tym. Na szybkich łukach kierownica lata na prawo i lewo, ostro rwie na gumę z gazu, dużo redukcji wiążę się z szarpaniem tylnego koła, dupa lubi tańczyć na zakrętach, tym bardziej przy nierozgrzanych oponach (już nie wspomnę o mokrej drodze) no i 200 km/h pojawia się nie wiadomo skąd i kiedy. Do tego opony kończą się szybciutko. Ale powodzenia i miłej nauki :) .

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co mam zostawić moto w garażu próbując je sprzedać a sam mam siedzieć na dupie ? czy może kupić jeszcze jeden. bo jako 20sto latek na pewno mam na to pieniądze :)

 

motor nie był kupowany w myślą jeżdżenia na nim tylko miał iść w sprzedaż. a to że nie było nim żadnego zainteresowania to już inna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawko zdane na 1 razem, bezproblemowo. Egzaminator raz się odezwał podczas jazdy -_-'.

Moto stoi u mnie już jakiś czas. Jest to okazyjnie kupione od znajomego w niemczech Suzuki TL1000S.

 

Źle, źle i jeszcze raz źle.

 

wiem wiem, jak na początek za duże itp.

 

To jak wiesz, to co się wygłupiasz?

Nie czytałeś ostatnich wątków? Nie wiesz, co masz w garażu?

 

TL się zwyczajnie nie nadaje. Pół biedy jak wyjedzie ci spod tyłka i się rozwali. Gorzej, jeśli przypierniczy w coś z Tobą w siodle.

 

Człowieku, masz 20 lat i dziesiątki lat przed sobą. Zdążysz się na TLa przesiąść i cieszyć z jazdy.

Nie ryzykuj niepotrzebnie, bo możesz nie mieć szansy poprowadzenia niczego więcej, załatwiając się w podstawiany basen i pijąc przez rurkę.

Poczytaj ostatni smutny wątek,ten tutaj, pomyśl o znajomych i rodzinie.

 

 

Poprzednicy w tym poście piszą tak ładnie, że z rozsądkiem powinieneś da radę.

Noż słów brakuje. Ciekawe, co napiszą, jak ktoś przez nich zachęcany nie da rady.

 

 

Gratuluje zdanego prawka. Naprawdę szczerze gratuluję. Fajnie, że patrzysz na porządne ciuchy.

Teraz bądź jeszcze na tyle mądry, żeby zachować się jak facet, a nie jak dzieciak.

Fakt, iż jakiś pogląd jest szeroko rozpowszechniony, nie stanowi żadnego dowodu na to, że nie jest on całkowicie absurdalny. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość ludzkości jest zwyczajnie głupia, należy oczekiwać z dużym prawdopodobieństwem, iż powszechnie panujące przekonania będą raczej idiotyczne niż rozsądne.

Bertrand Russell

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...