Skocz do zawartości

"11 września 2011 - "Poznaj Podkarpacie na dwóch kołach"


Daniel81
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

"11 września 2011 - "Poznaj Podkarpacie na dwóch kołach"

Już dziś chciałbym wszystkich serdecznie zaprosić na Pierwszą Krajoznawczą Imprezę "Poznaj Podkarpacie na dwóch kołach". Cel jest prosty - nakręcenie kilometrów i poznanie pięknych zakątków Podkarpacia a wieczorem wspólne spotkanie i rozdanie nagród.

 

Wkrótce plakat...

 

Start

Salon Ring Road, Rzeszów, ulica Okulickiego 6 tel 661750750 /172502008

W godzinach 8:00-12:00 będziemy czekać na Was pod salonem Ring Road. Każdy uczestnik wypełni krótką ankietę i otrzyma mapę przejazdu. Trasa będzie liczyć około 300 km.

 

Trasa

Przejazd będzie liczył ok. 300 km i będzie przebiegał przez piękne tereny naszego województwa mało uczęszczanymi drogami z dobrą nawierzchnią. W połowie trasy będzie przygotowany catering, tak aby każdy uczestnik mógł się posilić i odpocząć. Na trasie będą także rozstawieni profesjonalni fotografowie z TVNu - każdy otrzyma na e-maila link, z którego będzie mógł pobrać profesjonalne zdjęcia zrobione na najładniejszych odcinkach trasy każdemu z Was! Na trasie będzie także kamera - aby zobaczyć się w TV Rzeszów :)

 

Meta

Zakończenie imprezy odbędzie się w Red Zone, ul. Torowa 3. Na 18:00 zaplanowane jest rozdanie nagród w kilku kategoria, które pozostaną niespodzianką... ale jedno jest pewne - nie liczy się czas przejazdu. Najładniejszy motocykl? Największa pojemność? Niech to będzie niespodzianka.

 

Organizatorzy:

- Forum motocyklowe "Podkarpackie Dwa Kółka"

- Ring Road Rzeszów - autoryzowany serwis i dealer YAMAHA, ulica Okulickiego 6

- Red Zone Rzeszów, Pub rockowo-motocyklowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Byłem i bardzo dobrze się bawiłem. Nawiązałem nowe znajomości z fajnymi ludźmi z którymi śmigałem przez większość dnia. Gratuluję klubowi Red Zone i salonowi Yamahy doskonałego pomysłu !!! :buttrock: W przyszłym roku będzie kolejna trasa - nie mogę się doczekać.

 

P.S. Pozdrawiam również "Podkarpackie Kółka" - dzięki za dobrą zabawę :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

To prawda Privat. Imprezka wypaliła. Było super. Nie mogę się doczekać nowej trasy za rok

Witam.

też byłem... objechałem całą trasę.

Impreza super.. tylko jazda :D.. dużo motocykli na trasie, a sama trasa wyznaczona przez Maćka :lalag: :lalag:. W przyszłym roku ma być przez Wujskie :D

pozdrawiam

nezka

PS

jest dużo zdjęć.. prawie każdy się może odszukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Ja również byłam na tej imprezie, dojechałam do połowy trasy po czym postanowiłam pojechać inaczej ;]

Ponieważ droga przez Załuż była zamknięta z powodu rajdów musiałam szukać objazdu a skończyło się to tak że w pewnym momencie... brakło drogi. :D

Mój Franciszek spisał się doskonale w roli crossa i jakimś cudem dojechałam do domu. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...