Skocz do zawartości

[Kupię] ścigacz lub naked ~90KM


Blood
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

chciałbym kupić ścigacz lub jakiegoś nakeda, który będzie miał około 90-100 KM. Cena maksymalna to 8-9 tysięcy złotych. Najchętniej Honda CBR F3/F4, ale może być również (ze ścigów) Kawa ZX-6R czy jakaś Yamaha Thundercat. Motor musi być w dobrym stanie, bezwypadkowy i najlepiej bez konieczności wkładu finansowego, oczywiście pomijając jakiś rzeczy oczywiste jak olej.

 

Ważne, żeby motor był do obejrzenia na terenie Mazowsza (najlepiej W-Wa)! Kontakt [email protected] albo tutaj pod postem.

 

Pozdrawiam,

Blood.

Edytowane przez Blood
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

chciałbym kupić ścigacz lub jakiegoś nakeda, który będzie miał około 90-100 KM. Cena maksymalna to 8-9 tysięcy złotych. Najchętniej Honda CBR F3/F4, ale może być również (ze ścigów) Kawa ZX-6R czy jakaś Yamaha Thundercat. Motor musi być w dobrym stanie, bezwypadkowy i najlepiej bez konieczności wkładu finansowego, oczywiście pomijając jakiś rzeczy oczywiste jak olej.

 

Ważne, żeby motor był do obejrzenia na terenie Mazowsza (najlepiej W-Wa)! Kontakt [email protected] albo tutaj pod postem.

 

Pozdrawiam,

Blood.

 

Niesamowite wymagania ludzie mają. 90 Konny ścigacz, 12 lat i bezwypadek, idealny i bez wkładu za 8 tys zł....

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesamowite wymagania ludzie mają. 90 Konny ścigacz, 12 lat i bezwypadek, idealny i bez wkładu za 8 tys zł....

 

Mój sprzęt prawie spełnia te wymagania .. nie ma 90 KM tylko 72 :icon_twisted: SV650S 1999 stan kolekcjonerski :icon_razz:

KAMILLO123

 

FUNBIKES Kraków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój sprzęt prawie spełnia te wymagania .. nie ma 90 KM tylko 72 :icon_twisted: SV650S 1999 stan kolekcjonerski :icon_razz:

 

Raz, że nie ma 90 KM, dwa, że ma mało wspólnego ze ścigaczem. Trzy, dziwi mnie rozbieżność osoby zakładającej temat - sport albo ścigacz.... przecież to zupełnie inne bajki.

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sport albo ścigacz....

 

Chyba raczej naked albo ścigacz :D Dlaczego taka rozbieżność? Do czynienia z motorami miałem póki co bardzo mało, więc sam jeszcze nie wiem co będzie mi bardziej odpowiadało, a po prostu te dwa typy motocykli podobają mi się najbardziej :)

 

emil - a naprawiłeś już te zegary? :D

Edytowane przez Blood
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Raz, że nie ma 90 KM, dwa, że ma mało wspólnego ze ścigaczem. Trzy, dziwi mnie rozbieżność osoby zakładającej temat - sport albo ścigacz.... przecież to zupełnie inne bajki.

 

Cztery, nie masz większych problemów? Pięć, masz coś do zaoferowania czy lubisz smucić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeżeli nadal aktualne to mam na sprzedasz r6 z 99 roku. 120 kucy to troche wiecej niz zakladasz ale nie duzo. Stan idealny, jedyny minus jest taki ze opony koncza swoj zywot. 32k przebiegu(ciagle rosnie) sprowadzony z USA w 2009roku tak wiec nie rozbijal sie po naszych dziurach.Z dodatkow jakie posiada to pełyny uklad wydechowy Yoshimura,stlowy oplot przód i tyl. Moto w moich rekach drugi sezon nakreciłem juz nim 15k nigdy mnie nie zawiodl.Poczatek sezonu full servis.

Nic tylko siadać i jechać

 

Jezeli to Ci zainteresuje to gg-8157731 albo e-mail [email protected]

Edytowane przez Ciolcius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Sprzęt na pierwsze moto?

Mogę polecić CBR 600 F1, katalogowo 93 KM i nie ma takiej ostrej charakterystyki, oczywiście dopóki nie dokręci się do maksymalnych obrotów. Ma zdjęte plastiki silnika - też zbytnio całkowicie obudowane ścigacze mi się nie podobają, a bez tych plastików wygląda lepiej. Oczywiście plastiki boczne sprzedaję razem wraz kilkoma częściami, książką serwisową itp. Motor jest na chodzie, sprawny technicznie, tylko nie ma przeglądu. Cena 4300 zł do negocjacji.

http://bikepics.com/members/banan87/89cbr600/

Od Warszawy masz 245 km.

lubisztosuko.gif7,352 osób lubi to.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...