Skocz do zawartości

Wypad do Bydgoszczy na tor


Response
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema,

 

9 lipca (sobota) proponuje mały wypad do Bydgoszczy,

 

9.30 - zbiórka koło hali Oliwi w Gdańsku

12.00 - wspólna szama w Bydgoszczy

14.00 - smiganko na torze (rezerwacja juz zrobiona: http://bydgoszcz.pzm.pl/tor-kartingowy/Informacje) 30zl/h

 

poziom ridera nie ma znaczenia, jak bedzie trzeba na torze podzielimy sie na grupy, tempo jazdy do Bydgoszczy dostosujemy do najwolniejszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tor? W Bydgoszczy? Buhaha. Szkoda czasu. U Nas nie ma toru. To jest tor kartingowy, bardzo mały. Nadaje się do jazdy rowerem Wigry 3.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qurim, na skutera się nadaje? Wyścigi skuterów tam były?

W którą stronę się tam jeździ? Chciałbym sobie Simsonem pojeździć, na lewych zakrętach całkiem zamykam opony, ale na prawych zakrętach gorzej i pozostał mały chicken strips na przedniej oponie. :P

lubisztosuko.gif7,352 osób lubi to.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tor? W Bydgoszczy? Buhaha. Szkoda czasu. U Nas nie ma toru. To jest tor kartingowy, bardzo mały. Nadaje się do jazdy rowerem Wigry 3.

 

 

znaczy nie wybierasz sie ? :) Ziom ale powiem Ci że są motory ktore skręcaja ;) trzeba sie przechylic troche i mozna naprawde fajnie pośmigac :)

 

 

poza tym mysle ze warto dla samej przejazdzki do Bydgoszczy, wspolna szama, integracja w wiekszym gronie...

 

 

Co do skuterka to nie jestem pewien jak szybko to smiga?

 

 

peace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiga na tyle szybko aby nadążyć jechać w grupie. Około 80 km/h, według niektórych liczników podobno 90... Przyśpieszenia może nie są aż tak zachwycające.

 

Wiem że jeden dzień jest przeznaczony dla mniej doświadczonych kierowców, wtedy mógłbym przyjechać.

lubisztosuko.gif7,352 osób lubi to.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Simsona to akurat się nadaje, więcej zakrętów niż prostych. Nie liczcie na zapierdalanie, nie ma gdzie odwinąć choćby pół jedynki.

 

A sprzęty różne tam mogą wjechać, zależy co kto ma. Znajomek śmigał tam crossówą, ja latałem Harrym i pozdzierałem podesty na tych ciasnych winklach.

 

 

Tak to wygląda mniej więcej, kumpel leci na czerwonej RF.

http://www.youtube.com/watch?v=3E1cvKRtRwc

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak znajde czas to chetnie sie wybiore, tylko ze ja z Poznania bede lecial najwyzej dobije w Bydgoszczy na 12.00 na mały posiłek,

 

tak tylko wystosuje pytanie przy okazji ktoś leci z Poznania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze zainteresowanych w tym temacie jest niewiele, stad pytam się czy wypad aktualny? gdzie w Bydgoszczy jest ewentualny punkt zbiorczy zaplanowany,

 

pzdro

 

 

na pewno w 3jke z kumplami jedziemy, mala zmiana - zbiorka kolo Olivii o 8.30 smiganko na torze od 13.00

 

zbiorka w Bydgoszczy na torze podobno nie trudno trafic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Coś tam wydłużali ostatnio, rozwinęli więcej asfaltu. Jutro na giełdę uderzam więc rzucę okiem dokładniej, giełda jest na terenie gdzie tor.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...