Skocz do zawartości

Borki 2011


Cosmoss
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

oł... w takim razie musze czekać, aż stane na nogi i zobaczyć na własne patrzałki :buttrock:

Dlaczego na świecie żył i czego chciał, dokąd dążył, komu służył - sam nie wiedział. Służył stepom, wichrom, wojnie, miłości i własnej fantazji.

 

 

Primum non nocere.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że to nie jest dobry pomysł, zwłaszcza z sobotnich tańców;)

nie inaczej!

<seryjna kolekcjonerka>

 

Moja małpa wie jak naprawdę ze mną jest

Patrzy w oczy tak, jakby znała mnie od lat

Kiedy jest mi źle, opowiada różne dziwne historie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musicie ? no pytam czy musicie dołować tych którzy nie byli? ;dd

Dlaczego na świecie żył i czego chciał, dokąd dążył, komu służył - sam nie wiedział. Służył stepom, wichrom, wojnie, miłości i własnej fantazji.

 

 

Primum non nocere.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudiusz, nie spinam sie, tylko szlag mnie trafia bo chciałem przyjachać samochodem, ale rentki na paliwo zabrakło :icon_evil:

 

aaaale koniec świata podobno w grudni 2012, wiec jeszcze zdaze zobaczyc armagedon w borkach :buttrock: :buttrock:

Dlaczego na świecie żył i czego chciał, dokąd dążył, komu służył - sam nie wiedział. Służył stepom, wichrom, wojnie, miłości i własnej fantazji.

 

 

Primum non nocere.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nienienie, tylko wybiórczo :D.

 

Ju noł bejbe, trzymaj drinka, czekam na dęsflorze, druhu drużynowy :icon_mrgreen:.

 

[...]

A na płycie w reflektorach

Big rozczarowanie

Bo bez listka był zegarek

Bez pasków ubranie

Dyskoteka gra

 

...tak wybiórczo to mam takie (disko błysko :-) )

...a tak poza tym ...to chyba dyskdżokejowi się radiomagnetofony przegrzewały ...bo strasznie dużo dymu na fotkach :D

 

img0362fs.jpg

 

pozdr,

w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WALDUŚ serduszko TY moje :icon_razz: ... z tego co wiem miałeś mi podziękować za coś innego... (dotyczy to Twojej SYLWII... mam nadzieję,że jest ok :icon_mrgreen: i,że to wszystko poszło w zapomnienie :) )

 

O pewnych faktach zapomniałem... nie dziękuję za przypomnienie ale dziękuję za "alert"

Po godzinie wszystko było jak dawniej a nawet jeszcze lepiej ;P

p.s Dzięki temu, że do grubych nie należę to na szczupaka udało mi się przez okienko w toalecie wyjść :)

 

Juby, co ja poradzę na to, że trawa była nierówno skoszona

Edytowane przez Waldi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I oczywiście : Majkel! - dzięki za pozdrowienia. Forma ustna od chłopakow była zniewalająca :icon_mrgreen: - całusy były słodkie! To tak jak byś z nami był

 

 

:icon_mrgreen:

Oscar z Monika przekazali jak sie bawiliscie :flesje: :buttrock:

Bylem z Wami ... duchem :icon_biggrin:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...